از کجا طراحی سایت را شروع کنیم؟ مسیر شروع کار تا حرفه ای شدن

114

چکیدهآموزش طراحی سایت را از کجا شروع کنیم؟ بهترین روش برای طراحی سایت چیست؟ با ما همراه باشید.

آشنایی با وردپرس

تمامی سایت هایی که داخل گوگل می بینید، توسط یک دانش معین طراحی شده اند. اصلی ترین دانش طراحی سایت، دانش کدنویسی است.

در این میان وردپرس یک ابزار جامع و کامل است که با بهره گیری از به روز ترین متودهای دنیا در طراحی وبسایت، این کار را برای صاحبان آن راحت کرده است. به عبارتی تنها با تسلط به وردپرس و روش های استفاده صحیح از آن، می توانید وبسایت مورد نظر خود را بدون دانش کدنویسی بسازید.

چرا دانش وردپرس مهم است؟

امروزه به دلیل نیاز روز افزون کسب و کارها به سایت، رونق سایت های وردپرسی بالا گرفته است و تسلط به وردپرس جزو مهارت های پول ساز محسوب می شود. اگر خودتان نیز صاحب کسب و کار هستید، می توانید با فرا گرفتن طراحی سایت با وردپرس ضمن طراحی سایت دلخواه برای خود هزینه های اضافی را کاهش دهید.

آیا سایت های وردپرسی ایمن هستند؟

بله، وردپرس یک ابزار ایمن است. خیلی ها بر این باورند سایت های وردپرسی از ایمنی بالایی برخوردار نیستند. حال آنکه امروزه وردپرس با به روز ترین ورژن هایی که ارائه داده است، کاملا خلاف این قضیه را اثبات کرده و ایمنی بستر طراحی سایت خود را تا حد زیادی بالا برده است.

چه سایت های مهمی با وردپرس طراحی شده اند؟

آمار سایت های وردپرسی در سال های اخیر بالا گرفته است. به طوری که خیلی از شرکت های بزرگ مانند مرسدس بنز، موزیلا، اتاق خبر فیسبوک و… سایت های خود را با وردپرس طراحی کرده اند. شما نیز می توانید با گذراندن دوره آموزش وردپرس یک وبسایت بسیار عالی را برای خود ایجاد کنید.

دانش وردپرس به تنهایی کافی است؟

طراحی سایت وردپرسی

نمی توان پاسخ دقیق و قطعی به این سوال داد. وردپرس ابزارهای گوناگونی را به مخاطبان خود ارائه داده است که با به کارگیری آن ها می توان یک وبسایت کامل داشت. اما برای طراحی قالب و پوسته های اختصاصی برای سایت، به دانش کدنویسی HTML و CSS نیاز پیدا خواهید کرد.

مزایای یادگیری و کار با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس مزایای زیادی دارد. اول از همه فراگیری و کار با آن راحت است و دردسر زیادی ندارد. همچنین قابلیت های گوناگون آن این امکان را فراهم می کند تا محدودیت های گذشته را در طراحی سایت نداشته باشید. ابزارهای جدید آن متنوع و تنوع قالب های آن بالا رفته است. تمامی این امکانات مزایای وردپرس را نسبت به گذشته چندین برابر می کند.

وردپرس یک ابزار با قاعده است!

یکی از دلایل سهولت استفاده از وردپرس، با نظم بودن این ابزار است. تمامی قسمت های وردپرس دسته بندی شده و منظم هستند. با تسلط به تک تک این اجزا و اطلاعات کافی از آن ها، می توان یک سایت بی نقص ساخت.

آیا آشنایی با ارورهای وردپرس جزو ملزومات یادگیری وردپرس است؟

بله، آشنایی با ارورهای وردپرس جزو ملزومات یادگیری این ابزار است. اگر ارورهای وردپرس را بشناسید، راحت تر برای رفع آن اقدام می کنید.

جمع بندی نهایی در باب آموزش وردپرس

اگرعلاقه مند به یادگیری وردپرس هستید و یا برای تکمیل رزومه خود در ارتباط با طراحی سایت، نیاز به آموزش وردپرس دارید، همین حالا برای یادگیری این ابزار مهم اقدام کنید.

۱۰۰%
  • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.