۲۵ راه کاربردی و عملی برای افزایش فروش آنلاین

228

افزایش فروش آنلاین هدف اصلی کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. خوشبختانه، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید فروش آنلاین بیش‌تری داشته باشید، و بسیاری از آن‌ها را می‌توانید بلافاصله اجرا کنید.

 • ۱. در بنرهای تبلیغاتی خود صادق باشید

صداقت در بنرهای شما برای شهرت کسب‌وکار شما مهم است. هم چنین اعتماد به برند شما را نیز تقویت می‌کند. ادعایی که نمی‌توانید اثبات کنید، نکنید و در حرف هایتان اغراق نکنید.

 • ۲. با تبلیغات کلیکی بیشتر و با برنامه‌های تبلیغاتی کار کنید!

اگر شما فروش آنلاین دارید، برنامه های تبلیغاتی یک ویژگی است که به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغ خود را بزرگ‌تر کرده و مکان‌های بیش‌تری برای کلیک کردن داشته باشید. این کار هزینه اضافی ندارد!

با تبلیغات کلیکی بیشتر و با برنامه ‌های تبلیغاتی کار کنید!

 • ۳. نشان دادن نظرات مشتریان برای جلب اعتماد

در محیط رسانه اجتماعی امروز، هیچ چیزی تاکنون مهم‌تر از بازخورد مشتری نبوده است. خوشبختانه، این به این معنی است که مشتریان راضی شما می‌توانند یکی از با ارزش ترین تبلیغات را برای شما فراهم کنند.

3. نشان دادن نظرات مشتریان برای جلب اعتماد

 • ۴. احساس ضرورت ایجاد کنید

در مورد این که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می‌دهید صادق و شفاف باشید، اما هیچ قانونی علیه ایجاد حس ضرورت برای متقاعد کردن مشتریان در خرید از شما وجود ندارد!

 • ۵. ارائه ضمانت بازگشت پول

اغلب اوقات، یکی از قدرتمندترین عوامل در تصمیم مصرف‌کننده برای عدم خرید چیزی، ریسک‌گریزی و تمایل به اجتناب از زیان بالقوه است. اغلب اوقات، این ریسک درک شده یک ریسک مالی است. بنابراین از همان ابتدا با ارائه تضمین بازگشت پول، بر این اعتراض غلبه کنید.

 • ۶. گزینه‌های کم‌تری ارائه دهید

این مفهوم برای بسیاری از کسب و کارها غیرقابل‌تصور است. در واقع، در بسیاری از موارد، تنوع بیش‌تر انتخاب می‌تواند منجر به تردید در خرید مشتریان شود، که به نوبه خود منجر به فروش از دست رفته می‌شود.

 • ۷. هدف خود را مخاطبان اصلی خود قرار دهید

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فروش آنلاین، استفاده از داده‌هایی است که درباره مشتریان فعلی خود دارید تا افرادی مانند آن‌ها را پیدا کنید. شبکه‌های اجتماعی به شما اجازه می‌دهد تا این کار را از طریق هدف قرار دادن مخاطبان مشابه انجام دهید.

 • ۸. کاهش اصطکاک در فرآیند بازبینی

هر گونه گام غیر ضروری را در فرآیند بررسی خود حذف کنید که می‌تواند یک از تغییر فرآیند جلوگیری کند. از زمینه‌های غیر ضروری اجتناب کنید. به آن‌ها وقت ندهید و آن‌ها را از اول شروع کنید.

 • ۹. گزینه‌های پرداخت بسیاری در صورت امکان فراهم کنید

مصرف کنندگان نسبت به گذشته حق انتخاب بیش‌تری برای پرداخت کالاها و خدمات دارند، و همه ترجیح نمی‌دهند از یک نوع روش خرید استفاده کنند. با ارائه گزینه‌های پرداخت بیش‌تر، از جمله خدمات جدیدتر که به طور فزاینده‌ای در تلفن همراه محبوب می‌شوند، شما پرداخت پول کالا و خدمات را آسان‌تر می‌کنید.

 • ۱۰. داشتن تصاویر باکیفیت از محصول

صرف‌نظر از آنچه می‌فروشید، تصاویر با کیفیت بالا از محصولات خود بگیرید. همچنین مطمئن شوید که طیف وسیعی از تصاویر را در بر داشته باشید.

 • ۱۱. صفحات مختلفی ایجاد نکنید

اکثر مردم نمی‌خواهند چند دقیقه را صرف مرور صفحات بر روی دستگاه تلفن همراه خود کنند، آن‌ها به سادگی می‌خواهند با کسب‌وکار شما در تماس باشند.

 • ۱۲. از تبلیغات جی-میل استفاده کنید

یکی از موثرترین راه‌ها برای استفاده از تبلیغات جی-میل ، استفاده از کلمات کلیدی رقیب است. با هدف قرار دادن همان اصطلاحات می‌توانید در صندوق پیام آن‌ها ظاهر شوید و امیدوار باشید که نظر آن‌ها را تغییر دهید.

 • ۱۳. ارسال پیغام سازگار در سراسر کمپین ها و سایت

اگر یک کاربر بر روی یک آگهی برای یک محصول یا سرویس خاص کلیک کند، صفحه‌ای که برای آن در نظر گرفته می‌شود باید در مورد آن محصول یا سرویس خاص باشد، نه یک پیشنهاد خاص برای محصول دیگر.

 • ۱۴. پاسخ به هر سوال در بنر شما

هر سوالی را که احتمالا می‌توانید در مورد محصول خود فکر کنید در نظر بگیرید و در بنر خود در صفحات محصول خود به آن پاسخ دهید. این رویکرد همچنین یک تمرین عالی در نوشتن بنرهای فشرده، واضح و مختصر است.

 • ۱۵. هرچیزی که ممکن است را رایگان بدهید!

مردم عاشق چیزهای رایگان هستند، و هرچه شما به صورت رایگان خدمات بیش‌تری بدهید، احتمال این‌که مشتریان آینده شما و برند شما را درک کنند بیش‌تر است، که می‌تواند منجر به فروش آنلاین بیش‌تر شود.

 • ۱۶. ایجاد و هدف شخصی خریدار

هر چه مشتریان ایده‌آل خود را بهتر بشناسید، به احتمال زیاد به پیام‌های به دقت طراحی‌شده متناسب با زندگی آن‌ها واکنش نشان می‌دهید. خودتان را مجبور کنید تا شخصیت دقیق‌تری از خریدار نسبت به گذشته ایجاد کنید.

 • ۱۷. قیمت‌گذاری ذهنی را اجرا کنید

زمانی که به یک رستوران می‌روید، این احتمال وجود دارد که همیشه یکی از غذاهای با قیمت متوسط را انتخاب کنید. این به این دلیل است که بسیاری از رستوران‌ها با استفاده از روانشناسی مردم را به سمت وعده‌های غذایی متوسط سوق می دهند. این تکنیکی است که به عنوان “قیمت‌گذاری تله ای” شناخته می‌شود. همین اصل می‌تواند برای افزایش فروش آنلاین با ساختارهای قیمت‌گذاری لایه‌ای مورد استفاده قرار گیرد.

 • ۱۸. یک پیشنهاد Opt-in the pop Up را اضافه کنید تا آنها را ترغیب کنید

اگر به دنبال افزایش فروش در خرده‌فروشی هستید، از پتانسیل انتخاب پیشنهادها که مردم را به ثبت‌نام برای خبرنامه، لیست پستی و یا برنامه‌های وفاداری شما تشویق می‌کند، چشم‌پوشی نکنید. استفاده از پیشنهادها ی Opt – in می‌تواند به طور قابل‌توجهی تعداد تماس‌ها در پایگاه‌داده شما را افزایش دهد.

 • ۱۹. افزایش فروش آنلاین با بهینه ‌سازی موبایل

تا جای ممکن برای بازدید کنندگان تلفن همراه آسان کنید که هر چیزی را که می‌فروشید خریداری کنند. به بازدید کنندگان تلفن همراه خود فکر کنید و هر کاری که می‌توانید انجام دهید تا آن‌ها وقتی در حال استفاده از تلفن همراه هستند بدون زحمت از شما خریداری کنند.

فروش آنلاین با بهینه ‌سازی موبایل

 • ۲۰. مشتریان جدید را با یک ایمیل پیگیری شگفت‌انگیز تحریک کنید

مطمئن شوید که یک روند پی‌گیری متفکرانه، با ملاحظه و واقعا مفید برای مشتریان جدید داشته باشید. هرچه بعد از خرید چیزی، بیش‌تر به آن‌ها توجه کنید، بیش‌تر احتمال دارد که آن‌ها به مبلغان برند وفادار تبدیل شوند که نه تنها به مشتریان تکراری راضی تبدیل می‌شوند، بلکه می‌روند و به دوستان (‏و خوانندگان وبلاگ)‏خود در مورد این که شما چگونه هستید بگویند.

 • ۲۱. پیشنهادات با ارزش و واضح دهید

بسیاری از شرکت‌ها با تمرکز بر روی خودشان، فروش و اتلاف وقت خود را از دست می‌دهند. پیشنهاد با ارزش شما باید در تمام ارتباطات بازاریابی و محتوای سایت تان در مرکز قرار گیرد. گزاره ارزشی شما دلیل اصلی این است که مشتریان باید از شما خرید کنند، نه رقبای شما.

 • ۲۲. استفاده از صدای مشتری برای تبلیغات بیش‌تر

صدای مشتری یک تکنیک تحقیق بازار است که بنر را با نیازها، خواسته‌ها و انتظارات از هدف آن پیام خاص همسو می‌کند. این تکنیک می‌تواند فوق‌العاده قدرتمند باشد، چون شما از عبارت دقیق مورد استفاده مشتریان ایده‌آل خود برای رسیدن به مشتریان ایده‌آل خود استفاده می‌کنید.

 • ۲۳. بهترین مسیرهای مشارکت و تبدیل خود را انتخاب کنید

یکی از اولین کارهایی که انجام دهید، بررسی مدل‌های اسناد و مسیرهای تبدیل در تحلیل است. به عنوان مثال، شاید جستجوی ارگانیک کانال خوبی برای تبدیل به فروش نباشد، اما افرادی که شما را ابتدا از طریق جستجوی ارگانیک پیدا می‌کنند، و سپس یک آگهی فیس بوک را می‌بینند، بسیار دوست دارند که به یک مشتری  تبدیل شوند.

 • ۲۴. با دیدگاه‌های خود در مورد رسانه‌های اجتماعی صحبت کنید

تعامل فعال با چشم‌انداز از طریق رسانه‌های اجتماعی به عنوان یک ابزار فروش بالقوه در بسیاری از کسب و کارها نادیده گرفته می‌شود زیرا تاثیر ناچیزی بر فروش واقعی دارد در حالی که در واقع این یکی از بهترین راه‌هایی است که شما می‌توانید آگاهی از برند، رضایت مشتری و فروش را افزایش دهید.

 • ۲۵. استفاده از بازاریابی برای نزدیک کردن جنبه‌های بیش‌تر

هر ابتکار بازاریابی دیجیتال مستلزم صرف زمان، پول و تلاش برای به انجام رساندن است. فرقی نمی‌کند که محتوای خود را بازاریابی می‌کنید یا یک پیشنهاد فروش حساس به زمان خاص. بازاریابی مسلما موثرترین راه برای افزایش فروش آنلاین است.

۱۰۰%
 • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.