جدیدترین مدل‌ های ناخن در سال ۲۰۲۲

1,721

مانند هر سال، در سال جدید نیز همچون رنگ مو ۲۰۲۱ و طرح لباس ۲۰۲۲ و مواردی از این قبیل؛ ترندهای زیبا و متفاوتی از دیزاین و طراحی برای مدل ‌های ناخن‌ دست و پا موجود است که قطعا هریک از آن‌ها خلق اثری هنری برای زیباتر جلوه دادن زیبایی‌های ناخن‌های شماست. ایده‌های بسیار زیادی برای طراحی دیزاین ناخن وجود دارد که شما بسته به سلیقه و مهارت خود می‌توانید مدل ناخن خود را انتخاب و اجرا کنید. در اینجا جدیدترین مدل‌ های ناخن را برای شما آورده‌ایم.

در انتخاب رنگ‌لاک برای سال ۲۰۲۲ براساس انتخاب رنگ سال، بیشتر از ترکیب دو رنگ زرد و طوسی استفاده می‌شود که در کنار یکدیگر ناخن‌های شاد و جذابی را برایتان می‌سازند؛ همچنین با صرف کمی حوصله و سلیقه و اجرای طراحی‌هایی متفاوت و زیبا می‌توانید این جذابیت را چندین برابر کنید.

جدیدترین-مدل‌-های-ناخن

برای اجرای مانیکور و طراحی ناخن‌هایتان لازم است حتما به زمان و مکانی که قصد دارید از آن طرح بهره ببرید توجه کنید زیرا که نمی‌توان از یک مدل برای مناسبت‌های مختلف استفاده کرد.

به طور مثال طراحی ناخن برای روزهای عادی بسیار ساده‌تر از مدل ناخن شما برای شرکت در مهمانی‌هاست؛ از طرفی بسته به نوع مجلسی که شرکت می‌کنید طراحی‌های مختلفی برای ناخن اجرا می‌شود.

مثلا دیزاین ناخن شما برای شرکت در مجلس عروسی در مقایسه با شرکت در یک مهمانی دوستانه و یا فامیلی بسیار متفاوت است.

در ادامه به معرفی جدیدترین مدل های‌ ناخن سال ۲۰۲۲ در طرح‌های ساده، مجلسی، فانتزی، کوتاه، ناخن عروس و طراحی مدل ناخن‌ پا می‌پردازیم. با ما همراه باشید…

طرح‌ های ساده، پرطرفدار برای سال ۲۰۲۲

از محبوب‌ترین مدل‌ های ناخن در سال ۲۰۲۲ دیزاین‌های ساده ناخن است و البته همیشه جایگاه خاص خود را در میان طرح‌های ناخن داشته است.

خوشبختانه این نوع طراحی برای همه رده‌های سنی در خانم‌ها مناسب بوده و برای اجرای آن‌ها توجه به سن و سال مطرح نمی‌باشد. همچنین طرح‌های ساده می‌توانند در عین آراستگی، جلوه‌ای شیک و جذاب به ناخن‌های شما ببخشد.

البته طراحی ناخن از نوع ساده بسته به نوع شخصیت شما می‌تواند به صورت‌های متفاوت انجام بگیرد.

به طور مثال شما می‌توانید از دو رنگ استفاده کنید. البته انتخاب این دو رنگ نیز اصول خود را داشته و نمی‌توان هر دو رنگی را در کنار هم به کار برد.

اکثرا از رنگ‌های متضاد برای طراحی دورنگی ناخن استفاده می‌شود که موجب زیباتر نشان دادن هردو رنگ می‌شود. البته همان‌طور که در بالا ذکر شد، امسال از دو رنگ ترند سال یعنی زرد و طوسی در کنار یکدیگر استفاده می‌شود که استفاده از آن‌ها در ترکیب با تیپ و استایلتان در نوع خود جذابیت و زیبایی خاصی به شما می‌بخشد.

یکی از پرطرفدارترین مدل‌ های دیزاین ساده ناخن در سال ۲۰۲۲، طراحی ناخن با خطوط باریک و رنگ‌های متفاوت است که به آن طراحی مینیمال نیز گفته می‌شود.

طرح‌ های ساده، پرطرفدار برای سال 2021

طرح‌ های ساده، پرطرفدار برای سال 2021

طرح‌ های ساده، پرطرفدار برای سال 2021

طرح‌ های ساده، پرطرفدار برای سال 2021

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال ۲۰۲۲

واضح است که برای شرکت در مهمانی‌ها و درخشیدن در میان جمع لازم است کمی بیشتر از یک طراحی ساده برای ناخن‌های خود وقت بگذاریم. در طراحی مدل ‌های مجلسی ناخن، انتخاب‌های زیادی وجود دارد که بسته به نوع سلیقه و مجلسی که در آن حاضر می‌شوید می‌توانید هریک را به‌کار ببرید.

 به تازگی از لاک‌های الکلیل‌دار فراوان استفاده می‌شود که جلوه بسیاری به ناخن‌ها برای مجلس می‌بخشند.

در صورتی که تمایل داشته باشید ناخن‌های بسیار خاص و متفاوتی میان بقیه افراد داشته باشید می‌توانید از نگین‌های ریز مخصوص ناخن استفاده کنید که ناخن‌هایی شکیل را برایتان می‌سازد.

اگر تمایل دارید ناخن‌هایی بسیار درخشان و جذاب در شب داشته باشید استفاده از لاک‌های کروم نیز بهره ببرید که در کنار سادگی و یک دست بودن ناخن‌ها، ظاهری بسیار جذاب به انگشتان شما می‌بخشد. شابلون‌های مخصوص ناخن در طرحهای متنوع و گوناگون و ایده‌های خلاقانه کمک بسیاری به یک طراحی مجلسی بی‌نظیر برای ناخن‌های شماست.

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال 2021

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال 2021

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال 2021

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال 2021

طرح ‌های مجلسی ناخن در سال 2021

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

قطعا داشتن ناخن‌هایی بلند به زیبایی دیزاین ناخن شما می‌افزاید چرا که طراحی، سطح بیشتری را نسبت به ناخن کوتاه به خود اختصاص می‌دهد.

برخی افراد که ناخن‌های شکننده دارند می‌توانند از روش‌های کاشت ناخن استفاده کنند. اما گاهی نیز تمایلی به داشتن ناخن‌های بلند نداریم و ترجیح می‌دهیم ناخن‌هایمان را در عین سادگی و کوتاهی به زیباترین شکل ممکن آرایش کنیم.

همان‌طور که گفته شد ناخن‌های نسبتا کوتاه با طرح‌های ساده و به اصطلاح مینیمال، در سال ۲۰۲۲ و سال ۱۴۰۱ بیشتر به چشم می‌خورد که نشان از پرطرفدار بودن این سبک از آرایش ناخن می‌باشد.

این امر می‌تواند به علت شیوع ویروس کرونا باشد که موجب شده افراد خودشان در خانه مانیکورهای ساده با طرح‌های ابتکاری و جذاب را انجام داده و به عنوان ترند سال جدید شناخته شوند.

بنابراین می‌توان دیزاین کوتاه ناخن را از جدیدترین طرح‌های ناخن در سال ۲۰۲۲ معرفی کرد که در ادامه نمونه‌هایی از آن را مشاهده می‌نمایید.

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

مدل طراحی ناخن‌ های کوتاه

طرح ‌های فانتزی ناخن

از ورود طرح‌ های فانتزی ناخن به دنیای مد زمان زیادی نگذشته و این سبک از دیزاین ناخن در سال جدید نیز به سرعت در حال باز کردن جای خود با طرح‌های گوناگون و متنوع است.

اگر دل‌تان می‌خواهد هرازگاهی را با استایلی متفاوت بگذرانید حتما از طرح ‌های فانتزی ناخن استفاده کنید.

دراین نوع طراحی معمولا از شابلون‌های آماده کمک می‌گیرند اما برخی از ناخن‌کارهای حرفه‌ای نیز به صورت طراحی با قلم‌مو، ایده‌های دلخواه شما را روی ناخن‌هایتان پیاده می‌کنند. بنابراین برای داشتن استایلی خاص و شاد، دیزاین‌های فانتزی ناخن را فراموش نکنید. در ادامه نمونه‌هایی از دیزاین فانتزی با شابلون یا قلم مویی با رنگ سال ۲۰۲۲ را مشاهده می‌کنید:

طرح ‌های فانتزی ناخن

طرح ‌های فانتزی ناخن

طرح ‌های فانتزی ناخن

طرح ‌های فانتزی ناخن

طرح ‌های فانتزی ناخن

طرح ‌های فانتزی ناخن

جدیدترین مدل‌ های ناخن عروس در سال ۲۰۲۲

طراحی دیزاین ناخن عروس خانم‌ها همیشه جدای از ترند ناخن سال، با توجه به سبک آرایش، مدل لباس و استایل عروس انجام می‌گیرد و در انتخاب آن نیز سلیقه خود فرد حرف اول را می‌زند.

 به طور مثال برای برخی از عروس‌ها که طرفدار سادگی هستند کم‌تر از طرح‌های شلوغ و بیشتر از رنگ‌های روشن استفاده می‌شود.

قطعا دیزاین ناخن عروس در هر حالتی پیچیده‌تر از طراحی ناخن افراد معمولیست.

در این نوع دیزاین، علاوه بر طراحی ناخن‌ها، از اکسسوری‌هایی مثل حلقه ناخن، نگین کاری، گلبرگ و یا ترکیبی ازاین قبیل جزئیات برای جذاب‌تر جلوه دادن آن استفاده می‌شود.

جدیدترین مدل‌ های ناخن عروس در سال 2021

جدیدترین مدل‌ های ناخن عروس در سال 2021

طراحی ناخن ‌های پا

متاسفانه به ناخن‌های پا به دلیل اینکه اکثر اوقات در کفش و جوراب هستند و کم‌تر از ناخن‌های دست در معرض دید افراد قرار می‌گیرند معمولا توجه کم‌تری می‌شود.

اما ناخن‌های پای هر فرد، نشان از میزان آراستگی و اعتماد‌به‌نفس اوست. با توجه به اینکه پدیکور و طراحی ناخن‌های پا نسبت به دست‌ها به زمان کمتری احتیاج دارد، هر فرد می‌تواند به تنهایی این کار را به عنوان توجه به بهداشت و زیبایی پاهای خود در منزل و بدون صرف وقت و هزینه زیاد انجام دهد.

برای انجام پدیکور، پس از مرطوب کردن پاها، گوشت اضافه اطراف ناخن‌ها را گرفته و سپس آن‌ها را به شکل دلخواه خود (گرد، مربع، بیضی) سوهان کشیده و فرم دهید.

سپس کار طراحی را با انتخاب یک لاک پایه روشن و شفاف آغاز کنید. پس از خشک شدن لاک پایه، نوبت به انجام دیزاین ناخن‌ها می‌رسد.

برای انجام طراحی ناخن‌ های پا معمولا طرح‌های‌ ساده‌ای انتخاب می‌شود که به راحتی قابل اجرا باشند اما اگر طرح خاصی را مدنظر دارید برای راحتی کار دیزاین ناخن ‌های پا می‌توانید شابلون‌های‌ طراحی آماده را تهیه کرده و استفاده کنید.

همچنین می‌توانید نگین‌های ریزی را روی لایه فرنچ زیری بچسبانید.

در پایان پوششی از برق ناخن را به صورت صاف و یکنواخت روی ناخن‌ها زده تا خشک شود؛ با این کار هم ماندگاری لاک افزایش می‌یابد و هم کار شما جلوه زیبایی پیدا می‌کند.

طراحی ناخن ‌های پا

طراحی ناخن ‌های پا

سخن پایانی

قبل از آن‌که شما صحبت کنید، ناخن‌هایتان می‌توانند شما را به دیگران معرفی کنند. بنابراین برای حفظ سلامتی و زیبایی آن‌ها درنگ نکنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.