طراحی وردپرس اختصاصی فوری چگونه انجام می شود؟

43

طراحی سایت فوری می تواند امری دشوار و استرس زا باشد، اما اگر کار را به فرد یا شرکت متخصص بسپارید، این فرایند راحت تر می شود. طراحی وردپرس اختصاصی نیز توسط این شرکت ها ارائه می شود که در کنار طراحی حرفه ای وب سایت ، پکیجی کامل را در اختیار شما می گذارد.

سایت فوری

طراحی سایت فوری با هدف دستیابی به وظایف مختلفی انجام می شود از جمله:

 • بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) روشی برای افزایش شانس یافتن یک وب سایت توسط موتورهای جستجو است. طراحی وب اطلاعات را به گونه ای کد می کند که موتورهای جستجو بتوانند آن را بخوانند. این می تواند کسب و کار را تقویت کند زیرا سایت در صفحه های برتر نتایج جستجو نشان داده می شود و به افراد کمک می کند آن را پیدا کنند.

 • برندسازی ثابت

برندسازی به تبلیغ یک محصول با طراحی منحصر به فرد اشاره دارد. طراحی وب به شرکت ها کمک می کند تا یک نام تجاری واضح برای کسب و کار خود بسازند یا حفظ کنند. وقتی یک وب‌سایت برند یک کسب‌وکار را به طور مداوم بیان می‌کند، مسیریابی را آسان‌تر می‌کند و به مشتریان کمک می‌کند تا عناصر بصری یک نام تجاری را به‌عنوان یک شرکت خاص و محصولات یا خدمات آن به وضوح شناسایی کنند.

 • بهره وری فنی

این اصطلاح به این اشاره دارد که یک وب سایت چقدر می تواند در ایجاد یک تجربه راحت در یک وب سایت سازنده باشد. طراحان می توانند با کد نویسی تمیز که امکان بارگذاری سریع، لینک های کاربردی و تصاویر و گرافیک های پویا را فراهم می کند، به این امر دست یابند. خدمات طراحی وب همچنین این اشکالات احتمالی را در صورت وقوع برطرف می کنند.

 • بهینه سازی تجربه کاربر

طراحان وب گزارش هایی را برای درک نحوه تعامل مردم با یک وب سایت در سراسر جهان اجرا می کنند. آنها تعیین می کنند که کدام صفحات ترافیک کمتر یا بیشتری دارند و طراحی وب را برای بهینه سازی تجربه کاربر تطبیق می دهند.

 • تبدیل

تبدیل زمانی اتفاق می‌افتد که یک بازدیدکننده یک اقدام دلخواه را در وب‌سایت انجام دهد. طراحی وب جذاب بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا مدت زیادی بمانند تا به مصرف‌کننده تبدیل شوند. آنها روی دکمه تماس برای اقدام کلیک می کنند، اطلاعات ارزشمندی را مبادله می کنند و مشترک می شوند یا محصولی را خریداری می کنند.

 • بهبود فروش

افزایش تعداد اقلام فروخته شده یا به دست آوردن مشتریان فعال بیشتر از اهداف یک وب سایت متقاعد کننده است. همانطور که طراحی وب به مشتریان هدف و موتورهای جستجو می رسد، به کسب و کار کمک می کند تا در سایت خود تبدیل و فروش خود را بهبود بخشد.

طراحی وردپرس اختصاصی

وردپرس نیرویی است که در پشت یک سوم وب سایت های زنده امروزی قرار دارد. این یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است – و در آن سیستم قدرتمندی است. به علاوه، رایگان است! خوب است بدانید: WordPress.org یک سیستم CMS است، در حالی که WordPress.com یک سازنده وب سایت است. گیج کننده است، اینطور نیست! برای اطلاعات بیشتر، مقاله ما را بررسی کنید که تفاوت های اصلی را توضیح می دهد. در این مقاله، ما به طور انحصاری بر ساخت یک وب سایت با استفاده از WordPress.org تمرکز خواهیم کرد.

راه اندازی یک وب سایت با WordPress.org نیاز به کمی صبر دارد، اما این راهنما برای کمک به اینجا آمده است. ما تجربه و دانش خود را جمع کرده ایم تا چیزی جامع و در عین حال آسان برای شما ارائه دهیم. آن را در دسترس داشته باشید و قبل از اینکه متوجه شوید سایتی راه اندازی خواهید کرد.

طراحی وردپرس اختصاصی

طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی وب که کار می کند، طراحی وب است که تبدیل می کند. در webspeak، “تبدیل” به معنای وادار کردن کاربر به انجام یک عمل خاص است. هنگامی که یک کاربر اقدامی را که وب سایت شما برای انجام آن تنظیم کرده است دنبال می کند، وب سایت شما یک تبدیل ایجاد می کند. تبدیل ها می تواند هر چیزی باشد، مانند ثبت نام در خبرنامه، خرید، افتتاح حساب یا دسترسی به محتوای بیشتر در وب سایت. طراحی وب موثر چند عنصر مختلف را برای ارتقاء تبدیل به هم می آورد. این شامل:

 • استفاده قانع کننده از فضای منفی
 • انتخاب‌هایی که به وضوح برای کاربر ارائه شده است (هرچه کاربر انتخاب‌های کمتری داشته باشد، احتمال سردرگمی و سردرگمی او کمتر می‌شود)
 • فراخوان های آشکار و واضح برای اقدام
 • حواس پرتی محدود و سفر کاربر به خوبی فکر شده (یعنی فقط استفاده از تصاویر و متنی که ۱۰۰٪ با موضوع صفحه مرتبط است، فقط دکمه هایی را نشان می دهد که به اقدامات دلخواه منجر می شوند و استفاده از تغییرات فونت برای تأکید و فراخوانی برای اقدام، نه فقط به خاطر داشتن فونت های مختلف)
 • طراحی ریسپانسیو (طراحی که اندازه را تغییر می دهد و به صفحه کاربر تغییر جهت می دهد، وب سایت را برای استفاده در هر دستگاهی آسان می کند: تلفن، تبلت، لپ تاپ یا مرورگر دسکتاپ.
 • فونت‌هایی با اندازه مناسب که از یک سلسله مراتب پیروی می‌کنند (به «حواس‌پرتی محدود» مراجعه کنید)
 • محتوا و تصاویر مرتبط و با کیفیت بالا که توجه خوانندگان شما را جلب می کند
 • تعادل بین مقدار متن و تصاویر در هر صفحه (متن بیش از حد می‌تواند بازدیدکننده را تحت تأثیر قرار دهد، متن بسیار کم می‌تواند به همان اندازه بی‌تفاوت باشد)

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات ایجاد وب سایت در مدل های متنوع، به وب سایتcms-iran.com مراجعه کنید و از خدمات آنها بهره ببرید.

طراحی حرفه ای وب سایت

 • این مطلب رپورتاژ آگهی است و مجله آنلاین عصر ۵شنبه صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمی‌کند و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
۱۰۰%
 • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 12 =