ثبت سالن زیبایی در گوگل ، راهنمای انجام و مزایای آن

99

طراحی سایت توسط سالن های زیبایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا این روزها که مردم از اینترنت و گوگل استفاده زیادی می کنند، کمتر پیش می آید که برای دیدن نمونه کارهای سالن به صورت حضوری مراجعه کنند یا اینکه برای پیدا کردن یک سالن زیبایی خوب، تک تک سالن های شهر را بگردند. اکثر مردم ترجیح می دهند که با سرچ کردن در فضای مجازی و گوگل، یک سالن زیبایی خوب را در شهرشان پیدا کنند. بنابراین شما هم اگر صاحب یک سالن زیبایی هستید، بهتر است هر چه سریع تر وارد فضای آنلاین شوید و بدین طریف توسط مشتریان بیشتری دیده شوید. برای ثبت سالن زیبایی در گوگل، می توانید سایت طراحی کنید، آدرس سالن را در گوگل مپ قرار دهید و یا با انتشار آگهی در سایت های دیگر، سالن و خدمات زیبایی خود را معرفی کنید. در این صفحه همراه ما باشید تا شما را برای ثبت سالن زیبایی در گوگل راهنمایی کنیم.

مزایای ثبت سالن زیبایی در گوگل

گوگل، تبدیل به بستری برای جذب مشتری و افزایش فروش محصولات و خدمات مختلف شده است. کسب و کارهای فعال در زمینه های مختلف نیز از این بستر برای کسب درآمد بیشتر، بهره مند می شوند و به روش های مختلفی در گوگل حضور دارند. حضور سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در گوگل مثل سایر کسب و کارها، می تواند تاثیر قابل توجهی در افزایش تعداد مشتری داشته باشد زیرا اکثر افراد عادت دارند که هر چیزی که می خواهند را در گوگل پیدا کنند. شما اگر صاحب یک سالن زیبایی هستید، پیشنهاد می شود که مکان سالن خود را در گوگل مپ ثبت کنید یا اینکه سایت راه اندازی کنید تا در معرض دید طیف وسیع تری از مشتریان قرار بگیرید.

مزیت دیگری که ثبت سالن زیبایی در گوگل دارد، معرفی برند و خدمات به مخاطبان است. با ثبت کامل اطلاعات سالن در گوگل، مشخصات کاملی را به مخاطبان خود ارائه می دهید و آنها را برای انتخاب سالن زیبایی خود کمک می کنید همچنین داشتن یک سایت یا ثبت شدن آدرس سالن در گوگل مپ، می تواند به نوعی باعث ایجاد اعتبار و اعتماد در نزد مشتریان شود و آنها را به استفاده از خدمات سالن ترغیب نماید.

علاوه بر موارد فوق، از طریق سایت می توانید امکان رزرو آنلاین نوبت را هم برای مشتریان خود فراهم کنید مخصوصا اگر یک سالن زیبایی بزرگ و با خدمات گسترده هستید که مراجعه کنندگان زیادی دارید، این امکان باعث می شود که مشتریان برای گرفتن نوبت حضوری به سالن نیایند و به راحتی از سایت وقت بگیرند.

نحوه ثبت سالن زیبایی در گوگل

حتما می دانید که گوگل یک موتور جستجو است که روزانه میلیون ها نفر در آن سرچ می کنند و در کسری از ثانیه می توانند به نتایج برسند. افراد برای پیدا کردن آدرس مراکز مختلفی مثل سالن های زیبایی نیز در گوگل سرچ می کنند برای مثال کسی که بخواهد در منطقه پونک تهران یک آرایشگاه را پیدا کند، احتمالا در گوگل عباراتی مثل “سالن های زیبایی پونک” یا “بهترین آرایشگاه زنانه پونک” و مواردی مشابه را سرچ می کند تا بتواند یک سالن خود را پیدا کند. شما به عنوان صاحب یک سالن زیبایی می توانید از این فرصت استفاده کنید و سالن تان را در منطقه ای که هستید به عنوان یک آرایشگاه معتبر و محبوب به مشتریان معرفی نمایید.

به روش های زیر می توانید نسبت به ثبت سالن زیبایی در گوگل اقدام کنید :

ثبت موقعیت مکانی در گوگل و سایر نقشه های آنلاین

سالن زیبایی

یک راه آسان برای ثبت سالن زیبایی در گوگل، ثبت آدرس سالن در نقشه گوگل و سایر نقشه های آنلاین است تا زمانی که کاربر به دنبال موقعیت مکانی یک سالن در شهر مدنظر است، بتواند به موقعیت مکانی سالن شما دسترسی پیدا نماید. برای ثبت موقعیت مکانی سالن در گوگل باید اطلاعاتی مثل آدرس دقیق، نام سالن به فارسی و انگلیسی، دسته شغل، شماره تماس ثابت یا تلفن همراه، روز و ساعات کاری، آدرس وبسایت یا صفحه اینستاگرام و عکس از محل کسب و کار را ارائه دهید.

طراحی سایت برای سالن

اگر به فکر فعالیت حرفه ای در بستر گوگل هستید، می توانید برای سالن خود یک سایت طراحی کنید. با طراحی کردن یک سایت حرفه ای، حتی امکان کسب درآمد از طریق آن را نیز خواهید داشت. می توانید علاوه بر معرفی خدمات و پرسنل خود در سایت و همچنین قرار دادن آدرس و تصاویری از سالن، از طریق سایت به تبلیغات کسب و کارهای مشابه بپردازید و بدین طریق درآمد داشته باشید. طراحی سایت و نگهداری از آن، اگرچه پرهزینه است اما بهترین راهکار برای دیده شدن در اینترنت است.

انتشار رپورتاژ در سایت های معتبر

شما پس از راه اندازی سایت برای سالن زیبایی خود، می توانید از طریق انتشار رپوتاژ در سایت های معتبر، سایت خود را به مخاطبان معرفی کنید و ترافیک سایت را افزایش دهید. سایت های معتبری که همواره در نتایج برتر گوگل قرار دارند، به خوبی می توانند به شما در جذب مخاطب کمک کنند و در میان مشتریان بیشتری شناخته خواهید شد.

از آنجایی که گوگل یکی از بهترین بسترها برای تبلیغ و بازاریابی است، کسب و کارهای مختلفی برای دیده شدن به سمت آن می روند. شما هم می توانید به شیوه هایی مثل ثبت آدرس در گوگل، طراحی سایت و … در گوگل حضور پیدا کنید و مشتریان هدف را جذب نمایید.

 

  • این مطلب رپورتاژ آگهی است و مجله آنلاین عصر ۵شنبه صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمی‌کند و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد
۱۰۰%
عالی
  • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + سیزده =