آموزش ساخت ۳ تا از قویترین محلول لوله بازکن خانگی

658

اگر تصور شما هم از قویترین محلول لوله بازکن خانگی، همان اسید ها و محلول های لوله بازکنی است بهتر است همینجا دست نگه دارید! البته نمی توان منکر این شد که استفاده از بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب در کمترین زمان جوابگو است؛ ولی بهتر است از لوله باز کن خانگی استفاده کنیم که کمترین خطر و بیشترین اثر را دارد.

معمولا پلتفرم هایی که خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی ارائه می دهند در این زمینه به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند. ما از سایت برچسب که یکی از تخصصی ترین مراکز لوله بازکنی تهران است، کمک گرفته ایم و در ادامه روش های ساخت لوله باز کن فوری خانگی و همچنین قویترین محلول لوله بازکن خانگی را آموزش داده ایم.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

 • قویترین محلول لوله بازکن خانگی چیست؟
 • لوله باز کن خانگی فوری با جوش شیرین و سرکه
 • لوله باز کن خانگی با مخمر نان
 • قویترین محلول لوله بازکن خانگی: ترکیبی از جوش شیرین، نمک و آب گرم
 • برند بهترین محلول های لوله بازکن
 • خطرات استفاده از لوله باز کن فوری
 • معرفی بهترین لوله بازکن قوی در تهران

قویترین محلول لوله بازکن خانگی چیست؟

با ترکیب ساده ترین مواد که در همه منازل به راحتی پیدا می شود می توان قویترین محلول لوله بازکن خانگی را ساخت، بدون اینکه هیچ نیازی به بهترین محلول لوله بازکن توالت داشته باشید. با فراهم کردن مواد زیر بریم در ادامه یک لوله باز کن فوری خانگی درست کنیم:

 • جوش شیرین
 • سرکه
 • مخمر نان
 • آب گرم
 • نمک

لوله باز کن فوری خانگی با جوش شیرین و سرکه

جوش شیرین و سرکه دو ترکیب قوی چاه باز کن خانگی است که گرفتگی های لوله فاضلاب سینک آشپزخانه، حمام، توالت فرنگی، پارکینگ و… را به راحتی رفع می کند. ممکن است با یکبار انجام دادن خیلی نتیجه ای نگیرید و باید چندین بار این ترکیب را امتحان کنید.

نحوه استفاده قویترین محلول لوله بازکن خانگی: برای استفاده از این ترکیب لوله باز کن خانگی ابتدا باید نصف فنجان جوش شیرین را در لوله ای که گرفتگی دارد بریزید و بعد نصف فنجان سرکه را درون لوله بریزید. با ترکیب این دو ماده در لوله واکنش شیمیایی رخ می دهد که عوامل گرفتگی را رفع می کنند.

لوله باز کن خانگی با مخمر نان

مخمر نان به عنوان یکی از بهترین لوله بازکن های خانگی توانایی رفع چربی ها و رسوبات را که باعث گرفتگی شده است را دارد. نحوه استفاده از آن بدین گونه است که مخمر نان را باید در آب داغ حل کنید و بعد در لوله بریزید. به مدت یک شبانه روز باید صبر کنید و لوله را با آب سرد شستشو دهید.

لوله باز کن فوری با مخمر نان

بهترین لوله بازکن خانگی با مخمر نان

اگر با یک بار انجام این روش گرفتگی رفع نشد، باید آن را چندین بار تکرار کنید. مخمر نان بی شک از قویترین محلول های لوله بازکن خانگی برای رفع چربی ها و رسوبات می باشد.

قویترین محلول لوله بازکن خانگی: ترکیبی از جوش شیرین، نمک و آب گرم

ترکیب نمک و جوش شیرین بسیار ساده به نظر میرسد، اما در عین حال یک لوله بازکن قوی خانگی است. این ترکیب زمانی موثر است که گرفتگی های ایجاد شده در لوله سخت و پیچیده نباشد.

نحوه استفاده: نصف فنجان نمک و نصف فنجان جوش شیرین را ترکیب کنید و آن را درون لوله بریزید. چند ساعتی صبر کنید و بعد با آب گرم لوله را شستشو دهید.

برند بهترین محلول های لوله بازکن

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب معمولا ساده ترین راه حلی که به ذهن اکثر ما می رسد استفاده از اسیدهای لوله بازکنی است؛ به همین دلیل در این مواقع به دنبال بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب هستیم. به طور کلی استفاده از بهترین محلول لوله بازکن توالت به هیچ عنوان توصیه نمی شود؛ زیرا این محلول ها به شدت اسیدی هستند و خطرات بسیاری را به دنبال دارند.

در بازار برندهای بسیاری از اسیدهای لوله بازکنی تحت عنوان قویترین محلول لوله بازکن خانگی وجود دارد که از معروفترین این برندها موارد زیر است:

 • صاف
 • اکتیو
 • راه گشا
 • رخشا
 • تنطور
 • اتک
 • رافونه

هر یک از این برندهای محلول لوله بازکنی بهترین عملکرد را در رفع گرفتگی های لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت، گرفتگی با مو و… دارند. چنانچه قصد استفاده از قویترین محلول لوله بازکن خانگی را دارید حتما از برندی استفاده کنید که متناسب با مشکل پیش آمده باشد و لوله های شما را دچار مشکل نکند.

خطرات استفاده از لوله باز کن فوری

همانطور که گفته شد استفاده از قویترین محلول لوله بازکن که بسیار اسیدی است، خطراتی را به همراه دارد که ممکن است این آسیب ها گاهی غیر قابل جبران باشد. بنابراین توصیه می شود تا جای ممکن از لوله باز کن قوی استفاده نکنید. از رایج ترین آسیب هایی که مایع لوله بازکن قوی به همراه دارد موارد زیر است:

 • تنفس گازهای اسید لوله بازکن قوی باعث آسیب به ریه ها، مری و معده خواهد شد.
 • ریختن لوله باز کن قوی روی پوست باعث سوختگی های شدید می شود.
 • استفاده مکرر از لوله باز کن فوری خانگی باعث خوردگی و پوسیدگی لوله ها می شود.

علاوه بر این موارد، با بررسی خبرهای بسیاری که در فضای اینترنت وجود دارد استفاده از محلول های لوله بازکن قوی باعث قتل افرادی شده است. بنابراین در استفاده از آن باید بسیار محتاطانه رفتار کنید و آن را به خصوص از دسترس کودکان دور کنید. هنگام مواجهه با گرفتگی، اولویت شما استفاده از قویترین محلول لوله بازکن خانگی که در پاراگراف های بالا آموزش دادیم، باشد.

معرفی بهترین لوله بازکن قوی در تهران

از بهترین روش های لوله باز کن خانگی که فوری و تضمینی گرفتگی های لوله و چاه فاضلاب را رفع می کند، فنر لوله بازکنی است. اگر فنر دستی ندارید کافیست با یک لوله بازکن ماهر تماس بگیرید. سایت برچسب که از تخصصی ترین سایت های ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در سراسر تهران است، با لوله بازکن های ماهر تهران همکاری دارد و این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با جستجوی نام منطقه خود بتوانید به نزدیکترین لوله بازکن تهران دسترسی داشته باشید و به طور مستقیم با آن ها تماس بگیرید. با این امکان دیگر حتی نیازی به قویترین محلول لوله بازکن خانگی هم ندارید.

بهترین لوله بازکن تهران

برچسب، بهترین سایت لوله بازکنی فوری تهران

متخصصین لوله بازکنی تهران در سایت برچسب از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند که به طور تضمینی و با قیمتی مناسب هر نوع گرفتگی را رفع می کنند.

جمع بندی

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب، قویترین محلول لوله بازکن خانگی ترکیبی از موادی همچون جوش شیرین، سرکه، نمک، مخمر نان و آب گرم است که از قدیم تا امروز از این مواد به عنوان لوله باز کن فوری خانگی استفاده شده است. چنانچه با انجام تمامی این روش ها گرفتگی لوله یا چاه شما رفع نشد، مشکل سخت و پیچیده است که حتی با بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب هم رفع نمی شود.

در چنین مواقعی بهترین کار کمک از لوله بازکن ماهر است. شما می توانید این امر را در سایت برچسب با بهترین مزایا دریافت کنید. اگر در شهر تهران ساکن هستید کافیست در سایت لوله بازکنی برچسب نام منطقه خود را جستجو کنید تا نزدیکترین لوله بازکن تهران به منطقه خود را پیدا کنید.

منبع: https://barchasb.net/

۱۰۰%
 • عالی
7 نظرات
 1. زهرا می گوید

  من از محلول لوله بازکن قوی استفاده کردم که متاسفانه لوله هامون پوسیده شده و یکم نشتی داره

 2. سارا می گوید

  سلام. مرسی مطلب تون خیلی کابردی و خوب بود

 3. فاطمه کیانی می گوید

  سلام خدا قوت لوله بازکن تنتور رو از کجا میشه تهیه کرد؟ من هر جا گشتم نداشتن

  1. آقای حسینی هستم می گوید

   سلام.خانم کیانی .یه آدرس ایمیل براتون می فرستم.میل بزنید براحتی می تونید تهیه کنید

 4. ساناز سلطانی می گوید

  ممنون از مطالب خوبتون
  لوله های سینک ظرفشویی خونم گرفته بود که با روش جوش شیرین و سرکه باز شد بصورت موقت ولی بعد مدتی مجدد گرفت که از سایت برچسب لوله بازکن درخواست دادم و اومدن و کارشون خوب بود.
  مرسی از برچسب

 5. رضا طالبی می گوید

  لطفا برای پیشگیری از گرفتگی لوله های سینک هم مطلب بنویسین. ممنون

 6. علیزاده می گوید

  با سلام خسته نباشید
  توالت فرنگی خونه ما گرفتگی داشت ولی خدمات فنی بهمن لوله بازکنی تهران زدم آمدن یه قیمت منصفانه از ما گرفت بد یه دو جا هم زنگ زدم دیدم قیمت لوله بازکنی بهمن خیلی خیلی پایین است موفق باشید

  خدمات فنی بهمن لوله بازکنی تهران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.