۱۲ اقامتگاه از بهترین اقامتگاه های ماه عسل در مالدیو

142

ماه عسل، با خانه های ییلاقی روی آب که بر فراز دریاهای فیروزه‌ای به شدت خیره کننده معلق‌اند، خاطره ای ماندگار را رقم میزند. مالدیو یکی از معروف ترین جاهایی است که اغلب زوجین برای ماه عسل انتخاب میکنند. بهترین اقامتگاه های ماه عسل در مالدیو، محیط هایی دیدنی و جذاب دارند که آنها را به مکانی عالی برای لذت بردن از تعطیلات جشن عروسی تبدیل می کند.

چه بخواهید دست در دست هم در استراحتگاه مخصوص زوجین استراحت کنید که دارای استخر شنای خصوصی، سرسره های آبی و خدمات پیشخدمتی است، یا بخواهید در استراحتگاهی شلوغ تر که فعالیت های زمینی و آبی روزمره و غذاهای خوشمزه دارد، عشقتان را ابراز کنید، میتوانید اقامتگاه ایده آل (و رمانتیک) ماه عسل را در مالدیو پیدا خواهید کرد.

آیا دوست دارید در یکی از بهترین خانه های ییلاقی روی آب در مالدیو اقامت داشته باشید؟ اکثر اقامتگاه های مالدیو، ویلاهای تماشایی روی آب دارند، که آن قدر مجلل و دوست داشتنی اند که دلتان نمی آید خانه ییلاقی تان را ترک کنید.

به اندازه ی کافی درگیر مراسم عروسی تان بوده اید، مالدیو مکانی آرامشبخش برای شماست.

لیستی از بهترین اقامتگاه های ماه عسل در مالدیو را برای شما آماده کرده ایم تا به راحتی اقامتگاه رویایی خود را پیدا کنید.

۱۲ اقامتگاه ماه عسل در مالدیو

 1. استراحتگاه آنانتارا ولی مالدیو (Anantara Veli Maldives)

استراحتگاه آنانتارا ولی مالدیو (Anantara Veli Maldives)

مکان های کمی به خلوتی و رمانتیکی اقامتگاه آنانتارا ولی مالدیو وجود دارد که فقط برای بزرگسالان باشد. با ۶۷ خانه ییلاقی روی آب و اقیانوس؛ یک آبگرم مجلل؛ سینمای روباز؛ و درخشان ترین تالاب کریستالی، این مخفیگاه مجلل، بی شک یکی از بهترین استراحتگاه های ماه عسل در مالدیو است.

از لحظه ای که پایتان را روی شن های نرم و سفید می گذارید، در این استراحتگاه درخشان، احساس راحتی خواهید کرد. یک خانه ییلاقی روی آب بگیرید آن وقت متوجه بهشت می شوید. حمام تیرازوی (Terrazzo) هیجان انگیز، منظره ی آبی جالبی دارد و در عین حال، سکوی آفتاب گیری دو بخشی، تختی راحت، صندلی آفتاب گیری و دسترسی مستقیم به تالاب دارد. یک خانه ییلاقی روی استخر انتخاب کنید و از شنای خصوصی و ویلای اختصاصی خود لذت ببرید.

در خانه های ییلاقی استخرهای اقیانوسی هم لحظه های رمانتیک زیادی وجود دارد. می توانید از استخر خصوصی، دوش بارانی در فضای باز و یک وان بزرگ زیبا با چشم اندازهای زیبای اقیانوسی لذت ببرید. صبحانه، بسته های ساحلی، آب آشامیدنی و وای فای نیز در کنار اقامت برایتان در نظر گرفته شده است.

در مورد غذا، از انتخاب رستوران های ژاپنی، ایتالیایی، و تایلندی و رستوران غذاهای گریل شده روی آب و دو منطقه ی مخصوص اسنک و نوشیدنی کنار استخر، لذت خواهید برد. با “خوردن پکیج های طراحی” در یک وعده ی خصوصی در ساحل، فضای رمانتیکتان را بیشتر کنید. یا از انتخاب وعده ی غذا در ویلا، لذت ببرید.

این استراحتگاه، آبگرم مجللی دارد و سرآشپزهای محلی و کارشناسان تناسب اندامی دارد که درمان های شفا بخش، روش های مختلف آشپزی و حرکات آرام بخش یوگا را آموزش می دهند. هیجان بیشتری می خواهید؟ غواصی، اسکی روی آب، تخته سواری، یا موج سواری را امتحان کنید. سفرهای ماهیگیری و دریایی مشاهده ی غروب آفتاب را هم می توانید به این لحظات خوش اضافه کنید.

 1. اقامتگاه جزیره هوراوالی (Hurawalhi)

اقامتگاه جزیره هوراوالی (Hurawalhi)

اقامتگاه تفریحی جزیره هوراوالی که فقط برای بزرگسالان درنظر گرفته شده، جایی است که عشق در آن جریان دارد. آن قدر زیباست که فکر می کنید کارت پستال است، این اقامتگاه ایده آل، وسوسه تان می کند که اقامت طولانی تری داشته باشید. بدون این که بچه ای در اطرافتان باشد که در استخر بی نهایت جیغ بزند و آب بپاشد، می توانید در خلوتتان وقت بگذرانید، روی ننو تاب بخورید، و در آغوشی آرام و عاشقانه غرق خورشید شوید.

در ویلای مجللتان با سکوی آفتاب خصوصی و دوش های بارانی، عشق را ابزار کنید. بعضی افراد برای استخرهای مختلط به اینجا می آیند.

با این که ویلاهای ساحلی، فوق العاده اند، هیچ چیزی مثل بیدار شدن با امواجی که زیر اتاق شما حرکت می کند و خورشیدی که از اقیانوس، بیرون درب ویلاتان، بالای آب می درخشد نیست. به فضای رمانتیک ماه عسل دون کیشوتی مالدیو فکر کنید.

حتما در بزرگترین رستوران تمام شیشه ای زیر آب جهان میز رزرو کنید، جایی که می توانید کنار ماهی ها غذا بخورید. غذاهای دیگر را، که هیجان کمتری دارد اما رضایت بخش است، می توانید در رستوران های کاشیبو (Kashibo)، کانلی (Canneli) یا جی. اف. کی(J.F.K) میل کنید.

درمان های آبگرم هم میتواند بخش لذت باشد. جلسات عکاسی حرفه ای، قایق سواری با قایق های بادبانی و وعده های غذایی در ساحل، رمانتیک بودن اینجا را بیش از بیش افزایش می دهد (که با هزینه ی بیشتر در دسترس هستند).

 1. آبگرم و اقامتگاه ساحلی لیلی (Lily)

آبگرم و اقامتگاه ساحلی لیلی (Lily)

اگر دنبال خدمات لوکس، عاشقانه و پنج ستاره در ماه عسلتان هستید ( واقعا چه کسی نمی خواهد؟) در هتل آبگرم و اقامتگاه ساحلی لیلی پیدایش می کنید. یکی از بهترین استراحتگاه های جامع مالدیو، که به خاطر ایجاد مکان های عاشقانه ی فراموش نشدنی شناخته شده است.

از آنجا که این استراحتگاه مناسب خانواده است، یک خانه ی ییلاقی روی آب، اقامت بهتری را برایتان رقم می زند که با استخر خصوصی، دسترسی به شنا در اقیانوس و غواصی در اطراف صخره های واقع در ساحل، حریم خصوصی بیشتری به شما می دهد.

یا با اقامت پرشور در سوییت های سان ست واتر (Sunset Water Suite) اوایل ازدواجتان را خاطره انگیز کنید. خدمات ۲۴ ساعته ی پیشخدمت خصوصی،  استخر، جکوزی و یک تخت بزرگ مناسب استراحت عاشقانه در بعدازظهر، پذیرای شماست.

طرفدار غواصی نیستید؟ نگران نباشید، می توانید زندگی دریایی را از کف شیشه ای ویلایتان تماشا می کنید. این خانه های ییلاقی زیبا، بالای آب های فیروزه ای قرار گرفته اند و هر کدام به یک راهروی چوبی که به شکل ماهی طراحی شده، متصل می شوند.

زمانی که وقتتان را صرف لحظات عاشقانه ی درون ویلا نمی کنید، برای درمان به آبگرم بروید، یا با ورزش های آبی، غواصی، کلاس یوگا یا مسابقه ی تنیس، هیجانتان را افزایش دهید.

 1. باروس مالدیو (Baros Maldives)

باروس مالدیو (Baros Maldives)

محیط دلپذیر اقامتگاه باروس مالدیو، که روی نرم ترین و سفیدترین شن ها با پالت های رنگی که ون گوک را به وجد می آورد، پس زمینه ای عالی برای رمانتیک ترین لحظات زندگی ایجاد می کند: عروسی، ماه عسل و سالگرد ازدواج. اینجا آنقدر زیباست که نمی توان آرمانگرایانه نگاهش نکرد.

باروس، استراحتگاهی برای بزرگسالان و مکانی عالی برای ماه عسلی باکلاس است. علاوه بر اقامتگاه های خیره کننده- ویلاهای ساحلی و استخری روی آب که تخت های سایبان دار و پیشخدمت ۲۴ ساعته دارند- مهمانان از مجموعه فعالیت های عاشقانه ای مثل سفرهای دریایی با قایق، شام در مقصد و درمان آبگرم مطلع هستند. کلاس یوگا هم وجود دارد.

یک برنامه غذایی انعطاف پذیر رزرو کنید تا نگران برنامه ریزی بودجه تان نباشید. می توانید از بین گزینه ی تخت و صبحانه گرفته تا باروس دیلایت (Baros Delight) جامع و فوق العاده تر انتخاب کنید. سه رستوران در محل وجود دارد.

با قدم گذاشتن در آب، بهترین استفاده را از سفرتان ببرید. یک کایاک شفاف کرایه کنید تا بتوانید هنگام پارو زدن زندگی دریایی را تماشا کنید. مهارت های غواصی، شیرجه یا اسکی روی آبتان را امتحان کنید. تیوپ سواری کنید یا از ماجراجویی های دونفره با تخته سواری لذت ببرید.

     5. سونوا فوشی (Soneva Fushi)

سونوا فوشی (Soneva Fushi)

هشدار: اقامت در سونوا فوشی ممکن است اقامتگاه های آینده را برایتان بی ارزش کند. از لحظه ای که در ساحل نرم و شنی قدم بگذارید، دیگر نمی خواهید جای دیگری باشید- مگر این که ویلایتان را ببینید. یکی از هشت ویلای آبی جدید و زیبا را رزرو کنید تا از اقامتتان پشیمان نشوید. بالاخره ماه عسل برای ولخرجی است!

این آب نشین های بی نقص یک و دو خوابه که در سال ۲۰۲۰ ساخته شده اند، حمام در فضای باز، استخر، سقف جمع شونده روی تخت اصلی دارند تا بتوانید وقتی در آغوش یکدیگر دراز کشیده اید، به ستاره ها خیره شوید. علاوه بر این، کف های شیشه ای هم دارند و می توانید بدون خیس شدن، به دنیای زیر آب نگاه کنید. و نکته ی اصلی: سرسره ی آبی غول پیکری دارند که مستقیماً به تالاب درخشان منتهی می شوند. (گفته بودیم که عالی اند.)

با این که ممکن است دلتان نخواهد از ویلای مجللتان دور شوید، فعالیت هایی مثل کلاس های شیشه گری، غواصی با سفره ماهی، سفر دریایی در غروب آفتاب با دلفین ها، شام خصوصی در ساحل، نمایش فیلم مورد علاقه تان در فضای باز شخصی و سفر به آبگرم، ممکن است وسوسه تان کند از فضای عاشقانه تان جدا شوید.

از غذاهای اینجا نمی توان چشم پوشی کرد. در یک رستوران گیاهی با آشپزخانه ی باز به نام Fresh in the Garden، بالای درختان غذا بخورید یا در رستوران Out of the Blue از انواع غذاهای بین المللی لذت ببرید. Once Upon a Table، سفری در تئاتر آشپزی است که در آن آشپز منو را انتخاب می کند و نظاره گر اتفاقاتی جادویی هستید. خب Hands On، پیشخوان کوچک و پنچ نفره ای برای سوشی های تازه است و چند رستوران و گزینه ی غذاخوری دیگر هم وجود دارد.

این استراحتگاه، حتی یک اتاق شکلات اختصاصی (So Guilty)، بستنی فروشی (So Cool) و اتاق پنیر (So Cheezy) دارد. واقعاً نباید دوستش داشت؟

 1. استراحتگاه بین قاره ای ماموناگائوی مالدیو (Maamunagau)

استراحتگاه بین قاره ای ماموناگائوی مالدیو (Maamunagau)

با رزرو ماه عسل در استراحتگاه بین قاره ای، تقریباً مطمئنید که اقامتی فوق العاده خواهید داشت. وقتی آن استراحتگاه در جزیره ی مرجانی زیبا و خیره کننده ی راآتول (Raa Atoll) باشد، می دانید اقامتتان هم جادویی خواهد بود.

طبیعت در مرکز اقامتگاه بین قاره ای ماموناگائوی مالدیو قرار گرفته، خلوتگاهی پنج ستاره که برای رمانتیک ترین گردش ها عالیست. روی عرشه ی خصوصی تان خم شوید تا مجموعه ای وسیع از حیات رنگارنگ دریایی که زیر تالاب شنا می کنند، تماشا کنید. با هم بپرید تا با یک ماجراجویی غواصی به دنیای زیر آب بپیوندید.

شش رستوران وجود دارد که ذائقه تان را وسوسه می کند و در آفتاب داغ مالدیو سرحال نگهتان می دارد. یک آبگرم فوق العاده، عضلات دردناکتان را تسکین می دهد و انرژی که صرف برنامه ریزی قبل از عروسی کرده اید، بازیابی می کند.

با این که خانواده ها از این استراحتگاه مجلل استقبال می کنند، می توانید در ویلایی با استخر روی آب، خلوتی آرام پیدا کنید. خانه ی ییلاقیِ غروب آفتاب را به عنوان مکانی خصوصی انتخاب کنید تا شب را با چشمانی پر از ستاره در استخر خصوصی  بینهایت خود با نوازش در عرصه ی خصوصی تان بگذرانید. غذای فضای باز ویلا را سفارش دهید.

 1. جزیره کومو کوکو (Como Cocoa)

جزیره کومو کوکو (Como Cocoa)

تنها ۴۰ دقیقه طول می کشد تا با قایق از نزدیکی ماله (Malé) به جزیره کومو کوکوآ برسید. وقتی پا به این جزیره می گذارید، آغوش پرشورش را احساس خواهید کرد. سواحل شنی بکر؛ آب های لاجوردی گرم؛ و درختان نخل بلند و تکان دهنده؛ بازدیدکنندگان را با زیبایی ذاتیش نوازش می کند و هر نوع استرس طولانی مربوط به قبل از عروسی را از بین می برد.

۲۴ سوئیت و ویلای روی آب با سقف های کاهگلی، گل سر سبد بهشت این جزیره است. از تازه ازدواج کرده ها در فضای داخلی آرامش بخششان با فضایی رمانتیک استقبال می شود که صرف نظر کردن از آن را سخت می کند. هر واحد بی عیب و نقص، به زیبایی با رنگ های سفید و قهوه ای طبیعی تزیین شده است.

این فضاها به تقلید از قایق های دونی (dhoni) کمی خمیده اند و هر فضای داخلی برای تکمیل نمای بی عیب و نقصش، از سقف تا کف با پنجره طراحی شده است. به لحاظ تجمل و حریم خصوصی، ویلایی با استخر را انتخاب کنید.

یوفا، رستوران اصلی استراحتگاه است و غذاهای سالم و سبک سرو می کند. فاروبار، اسنک و نوشیدنی کنار استخرهای بی نهایت استراحتگاه ارائه می کند و وعده های غذایی را هم می توانید در اتاقتان، یا در صورت انتخاب یک بسته ی ناهارخوری خصوصی،در مکانی خلوت تر در جزیره، سرو کنید.

 1. ویلاهای آبی آداران (Adaaran)

ویلاهای آبی آداران (Adaaran)

ویلاهای آبی آداران، می توانند چطور فضای رمانتیک ایجاد کنند؟ این اقامتگاه دوست داشتنی در مالدیو، از تزیین تخت با گل و حوله هایی به شکل حیوانات گرفته تا سفرهای خصوصی به جزایر متروک، بهشت عاشقان است.

درباره ویلاهای آبی این استراحتگاه، هیچ چیز پایه ای وجود ندارد. فضاهای داخلی چوبی طبیعی (دیوار ها و کف)، سقف های تیکی (tiki)، پنجره های از سقف تا کف، نمای کارت پستالی را برجسته تر می کند. درهای کشویی عرشه ی شخصی تان را باز کنید و قبل از این که با همسرتان به تخت بروید، از قهوه و چشم انداز و نوازش لذت ببرید، از کف شیشه ای، به موجوداتی که آن زیر شنا می کنند، نگاه کنید. بعد از آن، از جکوزی شخصی تان در فضای باز لذت ببرید.

از یک وعده ی غذایی در یکی از رستوران های محلی موجود لذت ببرید، رستوران هایی که به اندازه ی غذاهایشان، منظره دارند. سوفورا، غذای بوفه ای ارائه می کند، در حالی که در واتر ویلا می توانید غذاهای آلاکارته یا در کافه ماس میان وعده های سریع بخورید.

 1. سان سیام ایرو ولی (Sun Siyam Iru Veli)

سان سیام ایرو ولی (Sun Siyam Iru Veli)

با ماه عسل در سان سیام ایرو ولی به هدف زده اید. خلوتی ایده آل با تجملات خالص. با استخرهای خصوصی آب شیرین برای همه؛ مجلل ترین و تمیزترین و جادارترین سوئیت ها، این تفرجگاه باعث میشود روی آنچه واقعا برایتان مهم است تمرکز کنید: همسرتان.

چه یکی از چهار ویلای روی آب را انتخاب کنید، یا یکی از پنج سوئیت ساحلی را، تحت تأثیر دکوراسیون شیک معاصر، اتاق های روشن و دلباز و درهای شیشه ای از سقف تا کف قرار خواهید گرفت.

برای یک وعده غذایی رمانتیک و فراموش نشدنی، تجربه ی غذاخوری در مقصد را انتخاب کنید. می توانید شام را در دریا یا ناهار را در ساحل میل کنید.

با این که فرصت زیادی برای استراحت وجود دارد، سان سیام ایرو ولی، برای کسانی که هیجان دوست دارند، فعالیت های متنوعی ارائه می کند. نکات ماهیگیری را از مردم محلی بشنوید، به یک ماجراجویی غواصی بروید، از صخره های ساحلی شیرجه بزنید یا روی عرشه خصوصی تان استراحت کنید و در کنار هم از مناظر رویایی لذت ببرید.

 1. سونوا جانی (Soneva Jani)

سونوا جانی (Soneva Jani)

اقامت در اقامتگاه خواهر سونوا فوشی، سونوا جانی مجلل، به شما احساس سلطنت می دهد. در سال ۲۰۲۱، استراحتگاه فصل دو را افتتاح کرد، بخشی که شامل ۲۷ ویلای جدید روی آب و مقاصد غذاخوری جدید است که به بازدیدکنندگان فرصت تجربه ی ماه عسلی مجلل تر را می دهد.

می توانید از حریم خصوصی تراس در فضای باز، که استخر، سرسره آبی به داخل تالاب و حمام فضای باز دارد، از مناظر وسیع لذت ببرید. طبقات، پنجره های شیشه ای برای تماشای ماهی هایی که زیر اتاقتان شنا می کنند، دارند و تمام دیوارهای روبه رو از پنجره ساخته شده بنابراین، حتی یک اینچ از منظره ی چشمگیر اقیانوس را از دست نخواهید داد.

وقتی روی یک عرشه در فضای باز روی دریا استراحت می کنید، از غذاهای لذیذ در فضای باز میل کنید. کلبه ی خرچنگ، یکی از رمانتیک ترین رستوران های جهان است و سو وایلد، غذاهای گیاهی را در باغ سرو می کند. شاید هیجان انگیز ترین تجربه، حدس بزن آشپز کیست، باشد، جایی که مهمانان برای لذت بردن از منوی مخفی که در محلی مخفی سرو می شود، ثبت نام می کنند.

چند گزینه غذاخوری دیگر وجود دارد مثل شام ماه کامل؛ غذای ژاپنی در تئاتر خیابانی بی صدا؛ و So Starstruck که در آن خوراک بین المللی زمانی که با ستاره شناس محلی صحبت می کنید و از منظره ی آسمان اولین رصدخانه ی روی آب مالدیو لذت می برید، سرو می شود.

اگر می توانید از آغوش همسرتان جدا شوید، در یک ماجراجویی غواصی با راهنما، به آب بروید، از نمایش خصوصی فیلم مورد علاقه تان در فضای باز لذت ببرید، در آبگرم استراحت کنید، یا به سفر دریایی دلفینی در غروب آفتاب بروید.

 1. اقامتگاه جزیره کوماندوی مالدیو (Komandoo)

اقامتگاه جزیره کوماندوی مالدیو (Komandoo)

یکی از رمانتیک ترین استراحتگاه های ماه عسل در مالدیو، اقامتگاه جزیره کوماندوی مالدیو است که حس دوباره عاشق شدن میدهد. در منطقه ی بکر لاویانی آتول، مهمانان با آب های فیروزه ای شفاف احاطه شده اند که زیر نور خورشید به شکل شگفت انگیزی می درخشد و سواحل سفید شکری با ماسه های بسیار نرم، پاهای خسته را آرام می کند.

این اقامتگاه صمیمانه و مختص بزرگسالان، خلوت زوج های تازه ازدواج کرده، به عنوان یکی از بهترین استراحتگاه های رمانتیک مالدیو انتخاب شد. مزایای ماه عسل در مالدیو ، یک حمام عاشقانه، جلسه عکاسی حرفه ای؛ شام با نور شمع در ساحل؛ و شامل در رستوران ۸/۵، بزرگترین رستوران تمام شیشه ای زیر آب در جهان در اقامتگاه هوراوالی است. صبحانه کنار دریا هم یکی دیگر از گزینه های عاشقانه است.

در رستوران درجه یک آکوا، غذاخوری روی آب وجود دارد؛ در حالی که می توانید در فالهو، روی زمین، از غذاها بوفه ای لذت ببرید. وقتی غذا نمی خورید، نمی خوابید، یا شنا نمی کنید، به ورزش های آبی اقیانوس در کوماندو بروید تا قایق رانی، غواصی، قایق پارویی، کایاک سواری، یا موج سواری را امتحان کنید.

 1. استراحتگاه و آبگرم جزیره ولیگاندو (Veligandu)

استراحتگاه و آبگرم جزیره ولیگاندو (Veligandu)

با این که اقامتگاه و آبگرم جزیره ولیگاندو، مخصوص بزرگسالان نیست، فقط کودکان بالای ۱۲ سال مجاز به اقامت در ویلاهای آبی و جکوزی های آبی هستند. بنابراین، بهترین گزینه برای حفظ حریم خصوصی و سکوت است. با دسترسی به اقیانوس، می توانید صبح زود یا عصر به عرشه ی شخصی خودتان بروید یا حین تماشای افق دلفین ها از وان خود لذت ببرید. می توانید با صدای امواجی که زیر اتاق خوابتان می چرخند به خواب بروید و با منظره ای تماشایی بیدار شوید.

یازده ویلای ساحلی هم وجود دارد، و با این که اجازه ی دسترسی فوری به اقیانوس را ندارید، در این سوئیت های بزرگ که ایوان خصوصی، وان در فضای باز و نیمه باز و مخصوصا حمام در فضای باز دارد، فقط چند قدم با ساحل فاصله دارید.

با اینکه وسوسه می شوید تمام وقتتان را در ویلای مجللتان بگذرانید، این کار را نکنید! به جای این کار، با مرکز غواصی اقیانوسی راسدو آتول غواصی کنید، از عکاسی حرفه ای برای جاودانه کردن ماه عسل در مالدیو لذت ببرید یا وقتی هوا بارانی است، به مرکز تناسب اندام یا اتاق بازی بروید.

این جزیره نزدیک به ۲۲ هکتار وسعت دارد و با یک تالاب درخشان احاطه شده، پس چیزهای زیادی برای کشف کردن دارد. اگر آرامش می خواهید، از درمان آبگرم لذت ببرید. هنگام گرسنگی، در یکی از دو رستوان (یکی بوفه یکی آلاکارته) غذا بخورید یا در توندی، میان وعده و نوشیدنی میل کنید.

آیا شما هم علاقمندید یک ماه عسل رویایی داشته باشید؟ پیشنهاد ما ماه عسل در مالدیو است.

۱۰۰%
عالی
 • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =