فروش فوری محصولات زامیاد توسط سایپا

28

زامیاد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خودروسازی سایپا بوده که ماشین‌های تجاری سنگین و سبک را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این شرکت خودروسازی طرح‌هایی برای پیش فروش محصولات خود ارائه کرده که طی این بخشنامه محصولاتی نظیر وانت نیسان آبی، پادرا و پادرا پلاس همزمان با پیش فروش خودروهای سواری شرکت سایپا به مشتریان ارائه می‌شود.

بنابراین متقاضیان جهت ثبت نام این دسته از خودروها باید از طریق سایت ثبت نام خودرو سایپا اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مراحل ثبت نام محصولات شرکت زامیاد و شرایط ثبت نام سایپا را بپردازیم.

ثبت نام محصولات شرکت زامیاد

ثبت نام محصولات شرکت زامیاد

شرکت خودروسازی زامیاد، از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه ۱ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ طرحی برای فروش فوق‌العاده وانت نیسان، پادرا و پادرا پلاس را همزمان با پیش فروش خودروهای سواری سایپا آغاز کرده است. در این بخشنامه، قیمت محصولات زامیاد قطعی بوده و موعد تحویل آن‌ها به متقاضیان ۶۰ روزه خواهد بود.

بنابراین متقاضیان باید از ساعت ۱۱ روز شنبه ۱ بهمن‌ماه می‌توانند از طریق مراجعه به سایت فروش فوری خودرو به صورت اینترنتی تا قبل از تکمیل ظرفیت، ثبت نام خودرو را انجام دهند.

مراحل ثبت نام خودرو

 • مشتری ابتدا باید به سایت ثبت نام خودرو سایپا مراجعه کرده، مشخصات شخصی خود را وارد و سپس یک کد کاربری دریافت کند.
 • در ادامه بعد از دریافت کد کاربری، مشتری باید به بخش خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو وارد شود.
 • مشتری با انتخاب خودرو به درگاه اینترنتی وارد شده و باید وجه خودرو را پرداخت نماید.
 • مشتری بعد از انجام مراحل ثبت نام خودرو، یک کد رهگیری دریافت می‌کند.
 • در مرحله آخر ثبت نام، خریدار باید به نمایندگی منتخب برای تحویل مدارک هویتی خود، احراز محل سکونت و دریافت قرارداد مراجعه کند.

شرایط خرید محصولات شرکت خودروسازی زامیاد

شرایط خرید محصولات شرکت خودروسازی زامیاد

شریط خرید خودرو از زامیاد، زیرمجموعه شرکت خودروسازی سایپا به صورت زیر است.

 • اگر بعد از امضای قرارداد، بر حسب ضرورت، الزامات قانونی یا برای رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست، شرکت زامیاد ملزم به نصب تجهیزات (لوازم جانبی)، آپشن‌ها روی خودرو شود. تغییراتی روی بخشی از قطعات خودرو ایجاد کند یا هرگونه افزایشی در هزینه‌های شماره‌گذاری، بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده، مالیات نقل‌وانتقال، عوارض شماره‌گذاری و غیره تا قبل از صدور فاکتور خودرو انجام دهد، مشتری مسئول پرداخت تمام هزینه‌های مذکور خواهد بود.
 • طی این بخشنامه از زمان واریز وجه خودرو تا زمان تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف صفر است.
 • مشتریان توجه داشته باشند که تمامی خودروها به رنگ آبی عرضه شده و قیمت خودروها قطعی است.
 • مشتری برای واریز وجه خودرو تا مدت ۷۲ ساعت زمان دارد.
 • اگر خریدار خودرو شرایط لازم برای ثبت نام را نداشته باشد و مبلغ خودرو را پرداخت نماید، ثبت نام آن شخص، نهایی نشده و مبلغ واریزی توسط مشتری استرداد می‌شود.
 • در زمان پرداخت وجه خودرو، یکی از بسته‌های خدمت به ‌صورت پیش فرض انتخاب شده است. اگر مشتری خواهان تغییر در بسته خدمت یا حذف آن بسته شود، باید قبل از پرداخت وجه خودروی انتخابی خود اقدام نماید. (مشتریان برای مشاهده بسته‌های خدمت می‌توانند به سایت (www.saipayadak.org)مراجعه کنند.)
 • برای مشتریان امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه و بسته آپشن برای خودروها به صورت اختیاری فراهم شده است.
 • سند خودرو در رهن شرکت سایپا به مدت یک سال باقی می‌ماند.
 • با توجه به اهمیت زیاد در کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی خودرو موظف به کنترل مدارک و مستندات مشتریان خواهد بود. (در ادامه نکات مهمی را ذکر خواهیم کرد.)
 • به محض تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام، شرایط فروش خودرو غیر فعال می‌شود.
 • مشتریان برای مشاهده ویژگی‌ها و تجهیزات انواع محصولات سایپا و زامیاد باید به سایت (saipacorp.com) مراجعه کنند.
 • نمایندگی‌های مربوطه باید بخشنامه فروش محصولات زامیاد را در تابلو اعلانات خود برای مشاهده متقاضیان خرید خودرو نصب نمایند.

نکات مهم درباره اطلاعات فردی و محل سکونت مشتریان در زمان ثبت نام خودرو

با توجه به قانون‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا جهت ثبت، به‌روزرسانی اطلاعات شخصی و آدرس مشتریان در سامانه شماره‌گذاری باید موارد مهمی در نظر گرفته شود.

برای نمونه، اگر مشتری در سامانه شماره‌گذاری اطلاعات شخصی و محل سکونت خود را ثبت نکرده باشد یا بیش از یک‌سال از آخرین تاریخ به‌روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس محل سکونت او در سامانه شماره‌گذاری گذشته باشد، مشتری باید به سامانه سخا مراجعه کرده و اطلاعات شخصی و نشانی محل سکونت خود را به‌روزرسانی کند. سپس بعد از اخذ برگه احراز سکونت، آن را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل دهد.

همچنین اگر شخص متقاضی برگه احراز سکونت داشته باشد، باید آن برگه را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل دهد، در صورتی که مشتری از تحویل برگه احراز سکونت خود خودداری نماید، عواقب ناشی از آن بر عهده شخص متقاضی است.

بنابراین تا زمانی که مشتری برگه احراز سکونت را به  نمایندگی مربوطه ارائه ندهد یا اطلاعات مورد نیاز سامانه شماره‌گذاری را به صورت دقیق و کامل ارائه ندهد، شماره پذیرش او وارد مرحله تخصیص نشده و فاکتوری برای مشتری صادر نمی‌شود.

همچنین عواقب ناشی از عدم انجام فرآیند مربوطه بر عهده شخص متقاضی بوده و علاوه بر اینکه سود تأخیر در تحویل به علت عدم شماره‌گذاری به او تعلق نمی‌گیرد، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از مشتری دریافت می‌شود.

کلام آخر

شرکت خودروسازی زامیاد، جدیدترین طرح فروش فوری خودرو نیسان تک‌سوز و دوگانه‌سوز را از ساعت ۱۱ روز شنبه، ۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ آغاز کرده و مشتریان با داشتن شرایط لازم می‌توانند به سایت ثبت نام خودرو مراجعه و مراحل خرید خودرو را انجام دهند.

 • این مطلب رپورتاژ آگهی است و مجله آنلاین عصر ۵شنبه صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمی‌کند و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
۱۰۰%
 • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پنج =