هدیه سازمانی و تبلیغاتی ویژه نوروز

53

دادن و گرفتن هدیه از دوران بچگی یک تجربه خاص به شمار می‌آید. با پیداشدن هدیه سازمانی و ردوبدل شدن آن‌ها میان بخش‌های مختلف یک سازمان، جذابیت آن دوچندان شد و برای بسیاری از افراد خاطره‌های شیرین زیادی را در پی داشت.

بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از این موضوع در ایجاد تبلیغ برای سازمان خود استفاده می‌کنند. سازمان‌ها و انواع مختلف کسب‌وکارها از این طریق می‌توانند به تبلیغ برند خود پرداخته و نام آن را در دل مشتریان خود جا کنند. با دادن هدیه از طرف مدیر یک شرکت یا سازمانی به شخص دیگری که هم می‌تواند مشتری بوده و هم می‌تواند کارمند باشد، یک حس زیبا از طریق سازمان و شرکت منتقل می‌شود. وجود چنین حسی می‌تواند برگ برنده یک شرکت باشد.

اگر تمایل دارید از این طریق به توسعه کسب‌وکارتان کمک کرده و همچنین باعث دلخوشی برخی از افراد شوید، تا پایان با ما همراه باشید. در ادامه انواع هدیه سازمانی را شرح می‌دهیم.

هدیه سازمانی و هدف از اعطای آن

هدیه سازمانی از طرف شرکت برای قدردانی از مشتریان و کارکنان اعطا می‌شود. اکثر افرادی که در یک شرکت یا سازمان کار می‌کنند، تجربه دریافت چنین کادوهایی را دارند.

دادن هدایای سازمانی به کارکنان و مشتریان هدف‌های خاصی را می‌تواند داشته باشد که در پایین برخی از این هدف‌ها را بیان می‌کنیم.

۱- قدردانی و تقدیر از کارکنان و مشتریان: یک مدیر می‌تواند در جهت تقدیر و تشکر از کارکنان خود، به آن‌ها هدیه بدهد؛ به‌ویژه در زمان‌هایی مانند عید نوروز که پایان سال جاری و شروع سالی دیگر است، این کار از طرف بسیاری از مدیران انجام می‌شود. در پایان سال برای تشکر از اینکه در تمام یک سال گذشته با تمام کمبود‌ها، کارکنان تمام تلاش خود را کرده‌اند، انجام می‌شود.

این تقدیر می‌تواند مشتریان ثابت و همیشگی یک شرکت را نیز شامل شود. با اعطای این کادوها به مشتریان این تصور را برای آن‌ها ایجاد می‌کنید که چقدر مدیر مهربان و شرکت مشتری‌مداری هستید.

۲- تأثیرگذاشتن بر روی کارکنان و مشتریان: ممکن است در مرحله دوم هدف مدیران از دادن هدایا به مشتریان و کارکنان جنبه تبلیغی داشته باشد و با تأثیری که بر روی آن‌ها می‌گذارد، رابطه کاری خود را با آنان قوی‌تر کرده و در جهت گسترش شرکت پیش برود.

یک کارمند بعد از دریافت کادو از رئیس شرکت این تصور برایش ایجاد می‌شود که رئیس از کار با او راضی بوده و دوست دارد در سال جدید نیز کار را با او ادامه دهد. از طریق فروشگاه اینترنتی رابین لند می‌توان اقدام به تهیه انواع هدیه سازمانی جهت اعطای آن به کارکنان و مشتریان خود کنید.

هدیه نوروز

زمان مناسب اعطای هدیه سازمانی

برای دادن هدیه تبلیغاتی و سازمانی بهتر است در زمان‌هایی مانند روزهای عید، به‌ویژه عید نوروز اقدام کنید. انجام این کار در نوروز می‌تواند به‌عنوان یک تجدید عهد محسوب شود؛ به‌گونه‌ای که رابطه میان مدیر و کارمند تا سال‌های طولانی‌تری حفظ شود. اگر مدیری هستید که مایل به غافلگیرکردن کارمندان خود هستید، بهتر است در زمان‌های تصادفی نیز این کار را انجام دهید تا کارتان از قبل قابل پیش‌بینی نباشد. از این طریق می‌توانید کارکنان خود را با هیجان زیادی روبه‌رو کنید.

باید در دادن هدایای تبلیغاتی و انواع هدیه سازمانی نکته‌ای را در نظر داشت؛ در طول بازه‌های زمانی کم اقدام به دادن آن نکنید؛ زیرا اهمیت و جذابیت آن را از بین می‌برید.

در کل اگر می‌خواهید زمان مناسب کادو دادن را پیدا کنید، نسبت به عملکرد آن مشتری یا کارمند اقدام به انجام این کار بکنید. زمانی‌که در کار کارمند خود پیشرفتی دیده‌‌اید، در جهت تشکر و تقدیر از او اقدام به اهدای کادو بکنید.

اگر تصمیم گرفته‌اید که برای کارکنان و مشتریان خود هدایایی تهیه کرده و به‌عنوان هدیه تبلیغاتی و سازمانی به آن‌ها اهدا کنید، بهتر است از طریق فروشگاه اینترنتی رابین لند اقدام کنید. این فروشگاه دارای انواع متفاوت محصولات بوده که می‌تواند تحت عنوان هدایا از آن‌ها استفاده شود. برای آشنایی با انواع هدیه نوروز می‌توانید از طریق این فروشگاه اقدام کنید.

هدیه تبلیغاتی

نمونه های هدیه سازمانی

برای انتخاب نوع مناسب آن می‌توان از محصولات زیادی استفاده کرد. این محصولات را می‌توان به بهانه هدیه نوروزی در روزهای آخر سال به کارکنان خود تقدیم کرد. هدیه سازمانی جدای از ارزش معنوی برای کارمند، باید وسیله‌ای قابل استفاده باشد. در انتخاب آن می‌توان با شناخت علاقه و سلیقه کارمند، وسیله‌ای مناسب را طبق سلیقه او و میزان بودجه تعیین‌شده برای هدیه انتخاب کرد.

برخی از نمونه‌های جذاب برای انتخاب را در پایین نام برده و به توضیح آن می‌پردازیم.

۱- ساعت دیواری

این محصول را می‌توان به‌عنوان یک وسیله کاربردی تقدیم کارمندان و مشتریان کرد. ساعت دیواری اولین وسیله‌ای‌ است که انسان در هنگام اطلاع از زمان آن را نگاه می‌کند. استفاده از آن به‌عنوان یک هدیه سازمانی می‌تواند تصویری زیبا از شرکت را در ذهن آنان ایجاد کند. برای زیبا‌تر کردن و ویژه‌کردن آن می‌توان نشان شرکت یا برند خود را بر روی آن حک کنید.

۲- فلش مموری

یکی از پرطرف‌دارترین هدایا محسوب می‌شود. این وسیله دارای کاربردهای بسیاری است و مشتری یا کارمند شما با هر بار استفاده از آن به یاد شرکت و برند شما می‌افتد. بر این وسیله پرکاربرد نیز می‌توان نام و نشانی برند خود را حک کرد.

۳- پاور بانک

از خاص‌ترین و ویژه‌ترین هدایا محسوب می‌شود. این وسیله کاربردی در زمان‌های زیادی می‌تواند به داد افراد برسد. با تقدیم آن به کارمندان و مشتریان می‌توانید تصویری از شرکت خود را برای همیشه در ذهن آنان تداعی کنید.

موارد گفته‌شده در بالا جزو بهترین هدایا بوده که کارمند می‌تواند آن را به دید یک هدیه مدیریتی نگاه کند. از طریق فروشگاه اینترنتی رابین لند می‌توانید با انواع مختلف هدیه تبلیغاتی آشنا شده و در صورت لزوم اقدام به خرید آن کنید.

چرا برای خرید هدیه سازمانی از طریق فروشگاه اینترنتی رابین لند اقدام کنید؟

این فروشگاه در زمینه فروش انواع هدیه سازمانی دارای سابقه‌ای چندین ساله بوده و شما از طریق آن می‌توانید با بهترین نوع هدایا آشنا شوید. می‌توانید خرید خود را به‌صورت اینترنتی انجام داده و نیازی به حضور در آنجا ندارید.

این فروشگاه اطلاعات مفیدی را در زمینه انواع هدیه سازمانی در اختیار شما قرار می‌دهد تا از این طریق به انتخاب شما کمک کند. این فروشگاه جهت ارائه خدمات به مشتریان خود آماده پاسخگویی به تمام سوالات است.

 

  • این مطلب رپورتاژ آگهی است و مجله آنلاین عصر ۵شنبه صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمی‌کند و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

 

 

 

۱۰۰%
  • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 13 =