متولدین هر ماه چه ویژگی هایی دارند؟

674

ویژگی متولدین هر ماه سال می‌تواند برای هریک از ما جالب و قابل توجه باشد. همان‌گونه که هریک از افراد با یکدیگر متفاوت هستند، هرکدام از ماه‌های سال نیز شرایط خاص خود را داشته که می‌توانند بر افراد متولد در آن ماه تاثیرگذار باشند. در ادامه برای آشنایی با ویژگی متولدین هر ماه با ما همراه باشید…

ویژگی متولدین هر ماه

 • فروردین (من هستم)

متولدین فروردین با عنصر وجودی آتش، به خوبی با اطرافیان خود ارتباط می‌گیرند اما در رسیدن به خواسته‌های خود کمی خودمحور هستند؛ به این معنا که خودشان باید برای کارهایشان تصمیم بگیرند. این افراد دیر عصبانی می‌شوند اما اگر از موضوعی خشمگین شوند کنترل کردن آن‌ها اصلا کار آسانی نیست.

برای جذب کردن یک فروردینی به سمت خود لازم است شخصیتی مستقل و دور از وابستگی از خود نشان دهید تا منتظر بروز واکنش‌های خوبی از آن‌ها باشید. هرگز نباید اجازه دهید دل شما را راحت به دست آورند چرا که ممکن است به همین راحتی از شما دل بکنند. آن‌ها پس از علاقه‌مند شدن تبدیل به فردی عاشق‌پیشه، به شدت مهربان و کمی حسود می‌شوند.

روز اقبال فروردینی‌ها سه‌شنبه و عدد شانس آن‌ها ۹ می‌باشد.

 • اردیبهشت (همه چیز مال من است)

اردیبهشتی‌ها به طور کلی با آرامش، خونسردی و صبرشان شناخته می‌شوند. آن‌ها عاشق‌ترین انسان‌های روی زمین و تابع عواطف درونی شان هستند؛ اهل مادیات و سودجویی بوده و به دنبال یک زندگی شیرین هستند.

اردیبهشتی‌ها سالم، قوی، بسیار خوش‌رو و باسلیقه هستند و در انتخابشان زیبایی نقش مهمی دارد. آن‌ها علاقه زیادی به موسیقی و طبیعت دارند و زندگی با آن‌ها رنگ‌ولعاب خاصی دارد.

روز یمن متولدین اردیبهشت جمعه و عدد شانس آن‌ها ۶ می‌باشد.

 • خرداد (من فکر می‌کنم)

یک خرداد ماهی، واقعا باهوش، زرنگ، کنجکاو و دارای قدرت فکری زیاد است و همین ویژگی‌ها موجب می‌شوند وی فردی پرانرژی، ناآرام و گاهی سربه‌هوا باشد. آن‌ها عاشق مسافرت و گشت‌وگذارهستند و وقت زیادی برای خانواده خود اختصاص می‌دهند.

یکی از ویژگی‌های اصلی خرداد ماهی‌ها بی‌ثباتی و دمدمی مزاج بودن در امور است؛ به طور مثال آن‌ها عاشق جستجوی مطالب جدید، مطالعه کردن، معاشرت با مردم و پیدا کردن دوستان جدید هستند اما از طرفی گاهی کم‌حرف و خاموش می‌شوند و دوست ندارند کسی از کارهایشان مطلع شود.

عدد ۵ عدد شانس آن‌ها و چهارشنبه‌ روز مبارک برای خردادی‌هاست.

 • تیر (من احساس می‌کنم)

متولدین این ماه از سال، قلب مهربان و بسیار حساسی دارند؛ به همین دلیل اگر در رابطه خود کمی سردی احساس کنند ممکن است به کل قید رابطه را بزنند، در لاک خود فرو بروند و هیچ‌گاه برای آشتی پیشقدم نشوند.

آن‌ها علاقه زیادی به گل هدیه گرفتن و تماشای مهتاب و تعریف و تمجید شدن دارند اما از طرفی خودشان کم‌حرف بوده و از پرگویی بیزارند. تیرماهی‌ها عاشق بچه‌ها هستند و حس پدرانه و مادرانه‌ای قوی داشته و اگر در رابطه درستی قرار داشته باشند مطیع همسر می‌شوند. آن‌ها مهمان‌نوازانی عالی هستند و معمولا آشپزی خوبی نیز دارند.

روز شانس این افراد، دوشنبه و عدد یمن آن‌ها ۲ می‌باشد.

 • مرداد (من اراده می‌کنم)

مردادی‌ها مهربان، بااراده، جسور، بانمک و در اکثر اوقات خوش‌رو و خندانند اما غرور از بارزترین صفات یک فرد متولد مرداد است. آن‌ها تمایل دارند تا در مرکز توجه، تعریف و تمجید افراد قرار بگیرند و در شرایط مختلف تایید و تحسین شوند؛ بنابراین برای جلب نظر یک مردادماهی حتما از ویژگی‌ها، زیبایی‌ها و کمالات او تعریف کنید. بسیار اهل غافلگیری برای خود و دیگران هستند و از این کار لذت می‌برند.

مردادی‌ها عاشق غروب خورشیدند. عدد شانس آن‌ها ۱ و روز مبارکشان یکشنبه می‌باشد.

 • شهریور (من تجزیه‌ و تحلیل می‌کنم)

شهریوری‌ها در بیشتر اوقات محتاط و عاقلانه رفتار می‌کنند و در انجام کاراهای خود صبور و باحوصله‌اند. هیچ چیز به اندازه شلوغی و آشفتگی یک شهریوری را به هم نمی‌ریزد؛ آن‌ها عاشق نظم بوده و محیطشان باید همیشه مرتب باشد. این نظم و ترتیب حتی در برنامه غذایی روزانه آن‌ها نیز به چشم می‌خورد زیرا که به سلامتی خود نیز بسیار اهمیت می‌دهند.

کمتر پیش می‌آید که یک شهریوری خود را درگیر مسائل احساسی کند و معمولا خوب از پس تنهایی خود برمی‌آیند چرا که برای شروع یک ارتباط باید مطمئن شوند که فرد مقابلشان از هرنظر بهترین است.

عدد شانس آن‌ها ۵ و روز اقبالشان چهارشنبه می‌باشد.

خصوصیت اخلاقی متولد هر ماه

 • مهر (من عدالت برقرار می‌کنم)

مهرماهی‌های مهربان و خلاق، از بهترین مشاوران دنیا محسوب می‌شوند؛ زیرا که عدالت از ویژگی‌های بارز آن‌هاست و در سخت‌ترین شرایط نیز برای تصمیم‌گیری‌های خود همه جوانب را خوب در نظر می‌گیرند. همچنین بسیار بااراده و جدی بوده و در سیاست همتایی ندارند.

بهترین دوست و میزبانی عالی هستند. آن‌ها از نقد شدن خوششان نمی‌آید؛ بنابراین برای جلب نظر یک مهرماهی سعی کنید در هر حال به آن‌ها توجه نشان داده و از ویژگی‌های خوبشان تعریف کنید. صمیمیت و رمانتیک بودن بیش از هرچیز در رابطه برای آن‌ها اهمیت دارد.

روز شانس متولدین مهر جمعه و ۶ عدد اقبال آن‌ها می‌باشد.

 • آبان (من آرزو می‌کنم)

آبانی‌ها جذاب، مغرور و پراز اعتمادبه‌نفس هستند. آن‌ها اغلب خوش‌صحبت و خوش‌قلب و کمی لجوج و یک دنده‌اند. بسیار اهل مسافرت و تفریح هستند و اگر پابه‌پای آن‌ها نباشید در ارتباط با آن‌ها به مشکل برمی‌خورید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها زود دل بستن و زود دل کندن است؛ بنابراین سعی کنید در رابطه حس حسادت آن‌ها را برانگیخته نکنید و هیچ‌گاه به آن‌ها دروغ نگویید.

روز شانس آبانی‌ها، سه‌شنبه و عدد یمن آن‌ها ۹ می‌باشد.

 • آذر ( من می‌بینم)

آذرماهی‌ها بسیار پرشور و انرژی، عاشق پیک‌نیک، تفریح، مسافرت و پیاده‌روی هستند. اگر اهل شوخی، خنده، بذله‌گویی و تحرک هستید در رابطه با یک آذرماهی موفق می‌شوید.

زودجوش و دم‌دمی بودن از نقاط ضعف آن‌هاست اما به سرعت به حالت عادی بازمی‌گردند. به خوبی به درددل دیگران گوش می‌دهند و آن‌ها را آرام می‌کنند. زبانشان کمی نیش دارد اما قطعا چیزی در دلشان نیست. هرگز اشتباهاتشان را مستقیم به آن‌ها گوشزد نکنید که به شدت دلخور می‌شوند.

روز مبارک آن‌ها پنجشنبه و عدد شانسشان ۳ می‌باشد.

 • دی ( من به‌کار می‌گیرم)

متولدین دی کمال‌گرایانی هستند که برای رسیدن به اهداف خود هرچقدر لازم باشد تلاش می‌کنند. آن‌ها در هیچ‌کاری عجله نمی‌کنند و معمولا از آرامش خوبی برخوردارند. این موضوع در مسائل عاطفی نیز برایشان صدق می‌کند؛ به این معنا که نه زود عاشق می‌شوند و نه زود دل می‌کنند.

دی‌ماهی‌ها معمولا درون‌گرا و کم حرفند و اگر حرف دلشان را به شما گفتند بدانید که به آن‌ها خیلی نزدیک شده‌اید.

برای متولدین دی، روز شنبه و عدد ۸ خوش‌یمن می‌باشد.

 • بهمن ( من می‌دانم)

بهمنی‌ها اطراف خود دوستان زیادی دارند و معمولا از صحبت کردن انرژی می‌گیرند؛ بنابراین سعی کنید هنگام گفت‌وگو آن‌ها را ترغیب به ادامه بحث کنید. از اتقافات پیش‌بینی نشده و غافلگیر شدن لذت می‌برند و همواره به دنبال دوست و همراهی هستند که مثل خودشان اهل ریسک و ماجراجویی، خرید کردن و حضور در اجتماعات باشد؛ در واقع آن‌ها از تنهایی بیزارند.

بهمن‌ماهی در زندگی ایده‌ها و برنامه‌های خودش را دارد و هرگز به خاطر کسی تغییر نمی‌کند.

شنبه‌ها برای متولدین این ماه روز اقبال و عدد آن‌ها ۴ می‌باشد.

 • اسفند ( من باور دارم)

آرامش، صفت بارز متولدین عاطفی و پراحساس ماه اسفند می‌باشد؛ از این رو هرگز نباید با آن‌ها رفتار تند و پرخاشگرانه داشته باشید که هرگز فراموش نخواهند کرد. اگر یک اسفندی عاشق شماست مطمئن باشید که خوشبختید زیرا آن‌ها برای عشق خود حاضرند هرکاری انجام دهند.

اسفندماهی‌ها از تماشای فیلم‌های رمانتیک، تئاتر و سرزدن به موزه لذت می‌برند. آن‌ها علاقه‌ای به سروکار داشتن با مسائل مالی نداشته و این امور را معمولا به شریک زندگیشان می‌سپارند.

روز و عدد اقبال متولدین این ماه جمعه و ۷ می‌باشد.

۱۰۰%
 • مفید بودن
 • صحت محتوا
 • خوانایی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 2 =