معرفی بهترین سایت‌های تدریس خصوصی در خارج و داخل ایران

174

بازار تدریس خصوصی از دو جهت برای قشر آموزشی جامعه، بازار پرسود و پرمنفعتی است. برای دانش‌آموزان و دانشجویان بهترین ابزار برای رفع اشکالات درسی و رسیدن به موفقیت تحصیلی بوده که از این جهت برای‌شان بسیار پرسود است. برای قشر مدرسین توانمند نیز این بازار می‌تواند علاوه بر منفعت‌های مالی، کلاس کاری بالا داشته باشد. در واقع اکثر معلمانی که به صورت خصوصی، تدریس می‌کنند، از کلاس کاری بالاتری نسبت به سایر همکاران خود در مدارس برخوردارند.

 البته باید گفت به قدری بازار کار تدریس خصوصی مناسب است که اگر پلتفرم‌های موثر تدریس خصوصی نظیر سایت‌های حضوری و آنلاین معلم خصوصی نبودند، شاید این بازار تدریس خصوصی توسط دانشجو یا افرادی که سواد به نسبت پایینی در تدریس داشته و بیشتر شواف کاری دارند، آلوده به منفعت‌های شخصی و پرسود می‌شد. البته همچنان معلمانی هستند که با تبلیغات دهان‌پرکن و شعاری خود بیشتر از اینکه وظیفه خود را به درستی اجرا کرده، با مبالغ سنگین بابت شهرت‌شان، به فکر منفعت خود هستند. در این شرایط نقش سایت‌های تدریس خصوصی که دستورالعمل مشخصی را برای ارتباط با اساتید و همکاری در تدریس خصوصی و برگزاری با کیفیت کلاس‌ها داشته، توانسته دانش‌آموزان، والدین و اساتید را در انتخاب با کیفیت معلم خصوصی یا ورود به این حوزه برای تدریس آگاه کنند.

سایت‌های تدریس خصوصی موفق بسیاری در دنیا وجود دارند که می‌توان با الهام از آن‌ها برای انتخاب معلم خصوصی اقدام کرد بدون اینکه فریب تبلیغات پرسود افراد سودجو را خورد. بنابراین در ادامه مطلب، به چند نمونه موفق سایت‌های تدریس خصوصی در خارج و داخل ایران به عنوان بهترین سایت‌های تدریس خصوصی اشاره می‌کنیم.

معرفی سایت‌های تدریس خصوصی در خارج از ایران

از بین‌ سایت‌های مناسب تدریس خصوصی خارجی که می‌توان پلتفرم‌های آن‌ها را یکی از مناسب‌ترین پلتفرم‌های دنیا برای انتخاب معلم خصوصی دانست، می‌توان به سایت‌های زیر اشاره کرد:

  • سایت تدریس خصوصی Tutor.com

پلتفرم تدریس خصوصی tutor.com بر این باور است که هر دانش‌آموزی سزاوار یک معلم خصوصی است. این پلتفرم معتبر معلم خصوصی از سال ۲۰۰۰، با استخدام حدود صد معلم خصوصی و برگزاری اولین کلاس‌های آنلاین کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد. در حال حاضر با موسسات، سازمان‌های دولتی و خصوصی،‌ کالج‌ها و مدارس برای آموزش دوره‌های مختلف و برگزاری کلاس‌ خصوصی همکاری می‌کنند. معلمان تدریس خصوصی این موسسه برای همکاری با این مجموعه باید گزینش شوند و در درس مورد نظر، روش تدریس موثر، تسلط بر محیط آنلاین این موسسه آماده بوده و درک درستی از سیاست‌های این مجموعه را داشته باشند.

  • سایت تدریس خصوصی Skooli.com

سایت تدریس خصوصی skooli .com یک پلتفرم آموزش آنلاین است که دانش‌آموزان می‌توانند با سرچ درس، مقطع و همچنین موضوع مورد نظر خود، وارد لیست اساتید تدریس خصوصی برای انتخاب و ثبت درخواست شوند. سایت تدریس خصوصی skooli دارای شاعر آموزشی نامحدود با مربیان حرفه‌ای است. این پلتفرم ترجیح می‌دهد که معلمان در یک زمان خاص روی یک دانش‌آموز تمرکز کنند. اساتید تدریس خصوصی skooli دارای مجوز تدریس خصوصی با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا هستند. این مجموعه تدریس خصوصی آنلاین در زمینه نرخ و قیمت تدریس خصوصی، به جای هزینه ساعتی، یک نرخ کلی برای هر دانش‌آموز دریافت می‌کند و به هر دانش‌آموز امکان دسترسی نامحدود به محتواهای آموزشی خود برای یک سال کامل را می‌دهد.

سایت تدریس خصوصی Skooli.com

  • پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین Tutorme.com

سایت تدریس خصوصی آنلاین Tutorme، یک پلتفرم تدریس خصوصی مجازی و آنلاین است که دانش‌آموزان می‌توانند با سرچ درس مورد نظر خود و سپس بیان کردن مشکل پیش آمده، از راهنمایی‌های این سایت به خصوص معلم خصوصی استفاده کنند. هزاران معلم در هر زمان از طریق Tutorme در دسترس دانش‌آموزان قرار دارند. اساتید تدریس خصوصی این پلتفرم آنلاین دارای مدرک معتبر، متخصصان، دارندگان مدرک پیشرفته و کارشناسی در درس مورد نظر هستند. هر دانش‌آموز و دانشجو بدون در نظر گرفتن سطح تحصیلی یا سطح علمی، دسترسی نامحدودی به اساتید تدریس خصوصی با کیفیت دارند. شعار این مجموعه ‌٬٬نمره‌های بهتری بگیرید٬٬ است.

  • پلتفرم آموزش آنلاین study

پلتفرم آموزش آنلاین study یک سایت آمریکایی و جزو معتبرترین سایت‌های آموزشی آنلاین دنیا است. این سایت بازدید کننده زیادی دارد و از نظر تعداد بازدید کننده، رتبه ۲۸۱ در بین سایت های آمریکایی و رتبه ۶۷۵ را بین سایت‌های دنیا دارد. یکی از امکانات این سایت این است که از سطح راهنمایی تا دانشگاه را پوشش می‌دهد. موضوعاتی که در این پلتفرم آموزش آنلاین و مجازی، آموزش و تدریس داده می‌شوند شامل زیست‌شناسی، فیزیک، شیمی، محیط زیست، زمین شناسی، ریاضی، اقتصاد و تجارت، روان شناسی، تاریخ، زبان انگلیسی، علوم اجتماعی، علوم انسانی، زبان اسپانیایی وغیره است. در study، علاوه بر فیلم‌های آموزشی، نرم‌افزارهای مناسب تدریس نیز ارائه شده‌اند تا معلمان به راحتی بتوانند از این ابزارها استفاده کنند.

  • پلتفرم تدریس خصوصی live online

سایت تدریس خصوصیlive online  یک پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین است که تمام اساتید تدریس خصوصی در آن برای برگزاری و شرکت در کلاس خصوصی مهارت داشته و به دانش‌آموزان کمک کرده تا مفاهیم را از طریق پلتفرم live online به صورت کامل آموزش دهند. اساتید تدریس خصوصی این سایت معتبر همگی اساتید کالج، متخصصان با مدرک کارشناسی ارشد، دکترا و lvy league هستند. اساتید تدریس خصوصی در این پلتفرم از طریق امتحانات موضوعی، جلسات تدریس خصوصی و بازبینی استاد راهنما، بررسی پیشینه و سوابق تدریس‌شان بررسی شده و در صورت داشتن صلاحیت تایید می‌شوند.

  • پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک ostadbank.com

سایت تدریس خصوصی استادبانک، پلتفرم تدریس خصوصی حضوری و آنلاین است که در همه مقاطع تحصیلی و در همه رشته‌ها معلم خصوصی دارد. حتی این مجموعه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان‌ها نیز معلم خصوصی معرفی می‌کند. مجموعه تدریس خصوصی استادبانک در همه شهرهای ایران در دسترس کاربران خود قرار دارد. این پلتفرم از تدریس خصوصی در تهران و کرج گرفته تا تدریس خصوصی در مشهد، تدریس خصوصی در شیراز، تدریس خصوصی در ساری، تدریس خصوصی در تبریز، تدریس خصوصی در اصفهان و غیره، معلم خصوصی فعال داشته و دانش‌آموزان می‌توانند باتوجه به نیاز آموزشی خود معلم خصوصی خود را انتخاب کنند.

سایت تدریس خصوصی استادبانک

سایت تدریس خصوصی استادبانک به صورت تدریس خصوصی در منزل یا تدریس خصوصی آنلاین می‌تواند خدماتش را به کاربران خود با قیمت مناسب ارائه دهد. این مجموعه همانند سایر سایت‌های معتبر تدریس خصوصی، تمامی اساتید تدریس خصوصی را قبل از تایید، مورد ارزشیابی قرار داده و تنها به مدرسینی مجوز همکاری و تدریس می‌دهد که توانایی بالایی در تدریس و برگزاری کلاس‌های خصوصی و آنلاین داشته باشند.

بنابراین شما دانش‌آموزان عزیز و دانشجویان و هر کاربری که می‌خواهد مهارتی را یاد بگیرد، می‌تواند در داخل ایران به سایت استادبانک از طریق لینک تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کرده یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ برای مشاوره رایگان و ثبت درخواست معلم خصوصی تماس بگیرد. اگر هم خارج از ایران زندگی می‌کند، می‌تواند از طریق پلتفرم‌های معرفی شده در این مطلب، نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایید.

  • این مطلب رپورتاژ آگهی است و مجله آنلاین عصر ۵شنبه صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمی‌کند و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
۱۰۰%
  • عالی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =